Наступна фінансова криза: коли й звідки її чекати?

Звідки прийде наступна фінансова криза і як буде поширюватись? Які вона матиме наслідки для України та як до них готуватись? Львівська бізнес-школа УКУ та LvBS Investment Lab запрошують на панельну дискусію «Наступна фінансова криза: коли й звідки її чекати?», що відбудеться 12 вересня 2019 року у Львові.

Подія буде цікавою не тільки для інвесторів-початківців, але й для людей, які планують свої фінанси. Під час дискусії спікери говоритимуть про світовий досвід проходження крізь фінансові кризи провідними країнами. Важливою частиною зустрічі LvBS Investment Lab стане можливість безпосередньої розмови з дискутантами – провідними спеціалістами у галузі фінансів. Учасники зможуть поставити свої запитання спікерам, дізнатися їхню думку про поточний стан ринку, можливі наслідки фінансової кризи як для економіки вцілому, так і для окремих інституцій.

Учасники дискусії:

  • Андрій Жовтанецький, MBA, Former Research Business Analyst, International Portfolio Advisory Group, викладач курсів з фінансів та економіки на магістерських програмах LvBS.;
  • Олександр Романко, Senior Research Analyst, Watson Financial Services, IBM Canada;

Модератор зустрічі – Павло Бриляк, президент Lviv Business School Investment Lab.
Коли: 12 вересня (четвер), 19:00 – 20:30
Де: лекторій 013 Храму Софії – Премудрості Божої (вул. Козельницька, 2а)

Вартість: 200 грн (для студентів УКУ та LvBS – 100 грн)

[register-button token=’5d652dd3-e666f1e2-384c-4492b0b2613e’ title=’Зареєструватись’]

Для членів LvBS Investment Lab участь безкоштовна.

З приводу реєстрації зі студентською знижкою звертайтесь до контактної особи.

Контактна особа: Олександр Потапов, opotapov@ucu.edu.ua, +38050 9458883

Довідка: LvBS Investment Lab – це проект, який ініціювали учасники магістерської програми MSc in Innovations and Entrepreneurship з метою створити у Львові нову платформу для українських економістів/фінансистів, що у майбутньому має на меті очолити якісні зміни в країні та допоможе їй інтегруватися у світову фінансову систему. Діяльність LvBS Investment Lab включає проведення щомісячних зустрічей членів клубу, панельних дискусій із запрошеними українськими та іноземними спікерами, а також створення фінансового дайджесту клубу, в якому буде висвітлюватися огляд ринків, економіки України та інвестиційні ідеї. У вересні 2018 року відбулася перша панельна дискусія LvBS Investment Lab на тему «Global Economic Outlook and Fintech Perspectives».