Презентація-дискусія книги «Спогади. Любомир Гузар»

Бізнес-школа УКУ у партнерстві з фундацією та видавництвом «Портал» запрошують учасників та випускників магістерських програм Бізнес-школи на презентацію книги – «Спогади. Любомир Гузар». Разом з представниками «Порталу» та провідними мислителями сьогодення обговоримо життєвий шлях патріарха та його вплив на суспільство.

лвбс львівська бізнес-школа бізнес-школа уку уку український католицький університет lvbs lviv business school ucu business school ucu ukrainian catholic university львівська бізнес-школа бізнесу любомир гузар видавництво портал валерія козлова

 

Любомир Гузар – це людина, яка змінювала Україну кожним своїм кроком. Зараз час, коли, як ніколи, він нам потрібен. Нам потрібно діяти, перед нами стоїть виклик, щоб закінчити цю війну. Видання цієї книжки, яку називають найкращою книгою про Любомира Гузара, унікальне, адже упорядниця в книжці зберегла автентичність прямої мови самого патріарха.

Про книгу:
Книжка спогадів Любомира Гузара укладена на основі розмов, записаних на його прохання в 2014–2016 роках. Це пряма мова самого Патріарха, його особисте звернення до читачів. У тексті зафіксовано історію життя Любомира Гузара — дитинство в міжвоєнній Україні, юні роки в Австрії, дорослішання й пошук покликання в Америці, чернече служіння в Італії та зрештою повернення в Україну після відновлення незалежності. Однак це не тільки розповідь про події, а й духовна та інтелектуальна біографія. Книгу проілюстровано фотографіями з приватних архівів, чимало з них опубліковано вперше. Придбати книгу та прочитати перед дискусією можна за цим посиланням.

Учасники презентації: 

  • Олена Хіргій, засновниця фундації та видавництва «Портал»; 
  • Леся Харченко, співрозмовниця Блаженнішого Любомира та упорядниця видання;
  • Ярослав Грицак, професор, науковець, історик і публіцист;
  • Борис Білинський, друг і однокласник Любомира Гузара, український онкохірург, професор;
  • отець-доктор Богдан Прах, віцепрезидент Українського католицького університету.

Модераторка: Валерія Козлова – директорка програми Key Executive MBA Бізнес-школи УКУ.

Дата та час: 15 лютого, реєстрація та вітальна кава о 18:30, початок о 19:00,
Локація: світлиця Колегіуму УКУ, вул Козельницька, 2
Формат: дискусія
Вартість: безкоштовно 

Для кого подія:

  • учасники та випускники магістерських програм Бізнес-школи УКУ;
  • товариство «Бориса і Гліба».

Для участі необхідно зареєструватися!