Валерія Козлова

Викладач LvBS, засновниця та керівниця консалтингової компанії Corporate EQ, яка спеціалізується на впровадженні результат-орієнтованих рішень для корпоративних команд.

Експерт-першовідкривач теми практичного використання EQ в командах і компаніях для розвитку бізнесу. Має 20 років досвіду в дослідженні чинників, які пришвидшують бізнес-процеси і ведуть до результату, та понад 15 років практичної роботи за авторською методикою із командами та засновниками компаній на досягнення результатів.

Автор Lean-EQ method, базованого на підключенні емоційного інтелекту (EQ) як системи мислення. Автор технології EQ-Boost, яка розглядає концепт EQ як максимально швидкий шлях до змін та позбавлення стоперів у власників, команд та компаній.

Має більше 8 років викладацької діяльності. Валерія виступає запрошеним експертом Leadership Development Program в SoftServe. Є ментором власників IT-компаній і стартапів, українських бізнесменів – СЕО та власників компаній національного масштабу. Протягом декількох років виступала ментал коучем учасниці Олімпіади Rio 2016. До портфоліо результатів Валерії Козлової входить кілька десятків успішних кейсів, серед яких:
– значне підвищення долі ринку компанії,
– підписання важливих контрактів,
– реорганізація та перепрофілювання компаній,
– стратегічне партнерство,
– підвищення рівня soft skills персоналій та команд,
– кар’єрні прориви,
– вирішення конфліктів.

Отримала вищу освіту у сфері медицини, психології та психотерапії. Вивчала Behavioral Approach та System Approach у двох закордонних проектах у Швеції та Польщі. Навчалась у Санкт-Петербурзькому Гештальт Інституті (2011) та Московському Гештальт Інституті (2005-2011).

Авторка книги «Технологія EQ-Boost. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та житті», публіцист.