Велика щорічна зустріч випускників Бізнес-школи УКУ: Alumni Leadership Day та вручення Alumni Awards 2023

18 листопада ми запрошуємо Спільноту Бізнес-школи УКУ на Велику щорічну зустріч випускників Alumni Leadership Day на тему «Україна: Іспит з лідерства». Ми говоритимемо про іспити, які нам, як громадянам, підприємцям, лідерам команд і власного життя доводиться складати щодня і, які ще попереду. Важливою темою стане лідерство в умовах довготривалого марафону.

Alumni Leadership Day організовується спільно з Центром лідерства УКУ за підтримки та у партнерстві з Інститутом лідерства Ivey Business School ім. Ігоря Ігнатовича (Лондон, Онтаріо, Канада).

Чому ми обрали таку тему?

Це не з проста, частиною нашої зустрічі стане ексклюзивна презентація фільму «Україна: іспит із лідерства» та опрацювання кейсу.

Цей фільм – про Лідерство у його справжніх проявах. Не вихолощених, де «ідеальні» люди у далеких від наших реалій умовах досягають небачених успіхів. Ні, він про те, як Лідери народжуються у часи катаклізмів, одним з епіцентрів яких у ці дні судилося стати Україні. Герої фільму – пастор Геннадій Мохненко, Олена Вовк і Костянтин «Макс» Крикунов – представники абсолютно різних професій, з відмінним бекграундом і поглядами на життя. Однак, їх всіх об’єднує те, що в момент, коли усталена соціальна ієрархія дала тріщину, вони не лише втримались, але й повели за собою інших. Не без викликів, страхів і сумнівів на обраному шляху, але з результатом, якого практично ніхто не очікував. Як їм це вдалося? Чи був цей внутрішній імпульс, закладеним з народження, а чи проявився виключно під тиском обставин? І чи можна говорити про універсальний «рецепт» Лідерства? А якщо так, то як віднайти його «інгредієнти»?
Наша мета: дізнатися, як Україна в особі кожного з нас, складає свій іспит із Лідерства.

Також, частиною першого блоку стане панельна дискусія на тему: «Тест на стійкість: як долати кризові марафони?». Учасники дискусії: Андрій Кирикович, директор Amadeus Marine, випускник програми Key Executive MBA 2021 року
Ольга Кривченко, CEO та співзасновниця Qualium Systems, випускниця програми Key Executive MBA 2023 року
Олександр Стародубцев, заступник керівника апарату НАЗК, серійний реформатор, засновник Прозорро
Сергій Прокопенко, журналіст, дослідник, редактор GwaraMedia з Харкова, випускник програми MSc in Innovations and Entrepreneurship 2017 року. Світлана Гуркіна, кандидатка історичних наук, доцентка Інституту історії Церкви УКУ

Модератор: Андрій Рождественський, PhD, викладач Бізнес-школи УКУ, СЕО Центру Лідерства УКУ, бізнес-консультант

Розклад:
11:30- Реєстрація та вітальна кава
12:00- 13:30 – Відкриття і панельна дискусія «Тест на стійкість: як долати кризові марафони?»
13:30-14:15 – Перерва з перекусом
14:15-16:00 – Прем’єра фільму «Україна: іспит із лідерства» та опрацювання кейсу з героями.
16:00 – 16:30 – Перерва на каву та спілкування
16:30-18:00 – Відкриття частини Alumni Awards. Вітальне слово від Софії Опацької. Нагородження в номінаціях.
18:00-18:30 – Благодійна лотерея
18:30-20:00 – Нетворкінг з частуванням

У другій частині Alumni Leadership Day ми проведемо Благодійну лотерею, а також вручатимемо нагороди Alumni Awards. Це щорічне нагородження випускників Бізнес-школи УКУ за досягнення, визначені в номінаціях, що затверджує Рада Асоціації випускників разом із Бізнес-школою. Ця традиція започаткована Радою у 2018 році.

Цьогорічні номінації:

  • The Business Breakthrough Award 2023 – Прорив у бізнесі у період війни, або розвиток індустрії в цілому, вихід на експорт, впровадження інновативних рішень.
  • Service and Impact Award 2023  – Соціальна відповідальність лідера в часі війни в дії.
  • The Leadership through Resilience Award 2023 – Приклад лідерства і відновлення після важких перепон.
  • The Global Outreach Award 2023 – Ambassador of Ukraine on The Global Market. Компанії та особи, які розвивають бренд України на бізнес-карті світу.
  • Alumni Networking Guru Award 2023 – Номінація виключно від випускників: номінування за активність в спільноті. Історії співпраці між випускниками. Кращий інтегратор.

Подати кандидатів на номінації можуть виключно випускники та Бізнес-школа УКУ. Конкурс триває до 5 листопада включно. Щоб подати номінантів, заповніть цю формуПрочитати детальніше про номінації можете за посиланням.

Коли: 18 листопада.
Де:  м. Львів, Центр Шептицького УКУ, вул. Стрийська, 29а.
Внесок за участь у події: 3000 грн (*30% від цієї суми буде скеровано на потреби підрозділу Костянтина Крикунова, випускника програми MSc in Technology Management 2018 року.)

Ви також можете придбати «віртуальний квиток», таким чином зробивши внесок у донацію на підрозділ ЗСУ, якщо не матимете змоги бути фізично присутніми на події. Власники «віртуального квитка» отримають запис дискусій.

Традиційно для випускників діє опція «підвішений квиток», коли випускник/ця оплачує квиток для іншого випускника/ці, які зголошуються на цей квиток у формі реєстрації.

Контактна особа: Тетяна Новолодська,
tnovolodska@lvbs.com.ua,
+38 (063) 861 93 92.

Дрес-код: брендований одяг Бізнес-школи УКУ.