Спільна зустріч випускників УКУ та LvBS у межах святкового тижня

Від імені усієї спільноти Українського Католицького Університету, Асоціації випускників УКУ та Асоціації випускників LvBS Alumni запрошуємо вас на урочисте відкриття Центру Митрополита Андрея Шептицького та Зустріч випускників магістерських програм!

Урочистості відбудуться 10 вересня 2017 року на території університетського містечка (вул.  Козельницька, 2).

Відкриттям Центру Андрея Шептицького, який є четвертою будівлею сучасного академічного містечка УКУ, Університет завершує свою першу кампанію розвитку, яка пройшла під гаслом «Нове покоління для нової України» (2010-2016р.). За час кампанії УКУ збудував 3 нові будинки нового університетського містечка і церкву Святої Софії Премудрости Божої, відкрив 4 нові факультети, 17 магістерських програм, 5 додаткових бакалаврських програм, 13 нових інститутів і центрів, а також збільшив кількість студентів на 1000 осіб.

Університет розвивається та разом із ним росте спільнота. Тому ми організовуємо велику зустріч випускників УКУ та LvBS, щоб усі могли побачити оновлений університет та один одного, зустріти старих друзів та познайомитись із новими, обговорити плани та спільні проекти.

Програма зустрічі:

14:00 Початок урочистої частини в цоколі центру

14:00-14:40 Промова Адріана Сливоцького (мова: англійська (переклад українською))

14:40-15:00 Слово від випускників (мова: українська)

15:00 Святкова гостина у цоколі церкви

15:00 Вітальне слово ректора о.Богдана Праха (мова: українська)

15:30 Вітальне слово Владики Бориса (Ґудзяка) (мова: українська)


Місце проведення:
вул. Козельницька 2а (цоколь Центру А. Шептицького)

Ми дуже чекаємо кожного з вас, аби разом творити активну та сильну спільноту випускників!

Участь у відкритті Центру та зустрічі випускників є безкоштовною за умови попередньої реєстрації за адресою maltseva@lvbs.com.ua.

LVBS НА ТИЖНІ УКУ У ЛЬВОВІ. ПЕРЕЛІК ЗАХОДІВ