Зустріч з Ігорем Ігнатовичем

Щиро запрошуємо випускників Львівської бізнес-школи УКУ приєднатись до зустрічі теперішніх учасників програми Key Executive MBA з Ігорем Ігнатовичем, яка відбудеться у суботу, 25 лютого, об 11:00-12:00. Тема зустрічі стосуватиметься розвитку лідерського характеру.

Ігор Ігнатович є президентом та виконавчим директором інвестиційної компанії First Generation Capital Inc (Канаді), склав пожертву на створення Ian O. Ihnatowycz Institute for Leadership. Крім того, Центр лідерства УКУ, який нещодавно почав діяти в Університеті, отримав фінансову підтримку саме від Ігора Ігнатовича та його дружини Марти.

Цього тижня у світовий прокат виходить фільм про Україну «Гіркі жнива» (Bitter Harvest). Він був знятий на особисті кошти Ігора Ігнатовича. Фільм, який через історію кохання та гру акторів світового рівня має нагоду розказати людям у світі про українську трагедію 1932-33 років.

Ігор Ігнатович прилітає до Львова саме на прем’єру цього фільму та матиме змогу завітати у LvBS на зустріч з учасниками та випускниками KEMBA. Якщо Ви бажаєте приєднатись до зустрічі, зголошуйтеся на скриньку: maltseva@lvbs.com.ua. Кількість місць обмежена!