Інга Кординовська, випускниця Бізнес-школи УКУ: Про SandBox Kids – креативний простір для дозвілля дітей в Одесі

Ми розповідаємо вам усе більше про проєкти випускників Бізнес-школи УКУ, які мають не лише економічний, а й соціальний вплив на громади. Сьогодні йтиме мова про SandBox Kids – безпечний креативний простір для дозвілля дітей в Одесі, який під час війни створила Інга Кординовська, випускниця програми MSc in Innovations and Entrepreneurship. Ми мали нагоду відвідати під час візиту Бізнес-школи УКУ до Одеси.

Інга Кординовська – власниця юридичної компанії, яка на початку повномасштабного вторгнення заснувала і очолила гуманітарний волонтерський центр Одеси (ГО «Адвокація міста»). 

А вже під час війни Інга також заснувала SandBox Kidsце центр для дітей віком від 5 до 12 років. Він поєднує у собі різні складові розвитку дитини: майстер-класи, руханки та гуртки, щоб надати дітям безпечний простір для розвитку, а батькам – трохи часу для себе.

Великий акцент проєкту спрямований на роботу із дітьми-біженцями, які втратили власну домівку, чи рідних через війну. Його ціль –  допомогти їм якомога швидше адаптуватися до життя та мати можливість і надалі розвиватися.

«Мені дуже хотілося створити відчуття дому, де діти можуть «відпочити від війни». Коли ти спустився сюди та отримав позитивні емоції». 

Як зазначає Інга, одна з цінностей, яку хотілося дати – це підтримка. Батькам зараз дуже складно, саме тому центр реалізовує також і проєкти для сімей.

Усі активності проходять на -1 поверсі. Під час повітряних тривог діти знаходяться у безпеці.

«З дітьми важливо працювати, адже, саме вони будуть будувати цю країну і це місто. Ми хочемо, аби в них був привитий смак, повага до культурної спадщини та правильні цінності».

В межах візиту ми багато спілкувалися про розвиток Одеси, труднощі у реалізації певних проєктів та важливість культурного внеску у місто.

«В нас небагато культурних проєктів, тому намагаємося збирати біля себе всіх, хто робить щось якісне, аби об‘єднуватися та робити важливі речі разом».

Дякуємо Інзі та команді за чудовий проєкт і закликаємо вас підтримувати такі ініціативи у своєму місті. 

Запрошуємо переглянути інтерв’ю з Інгою про досвід волонтерської діяльності в Одесі.