• Як керувати чужими емоціями та будувати успішні команди, – експерти LvBS

  «Впливати на іншу людину можна тільки через її емоції. Підбадьорювати засмученого знайомого фразою «перестань, це дрібниця» – марно, бо це викликає лише роздратування і недовіру. Взаємодія двох людей завжди відбувається на двох рівнях – логічному й емоційному. Не розуміти один з них – означає втратити половину інформації, яку доносить інша людина», – таку думку озвучила під час другого модулю навчальної програми Soft Skill Marathon викладачка LvBS, партнерка юридичної компанії Danevych.Law Наталія Кадя.

  Читати далі...
 • Як почати інвестувати: 10 кроків від професора Колумбійського університету
  20 Березня 2019 MSIE

  «Інвестиції – це не складно. Ви робите так, щоб ваші гроші працювали на вас. Ви не повинні шукати ще одну роботу чи працювати понаднормово, щоб збільшити дохід – це зроблять правильні інвестиції», – таку думку висловив відомий приватний інвестор та професор Columbia University – Gregory Muth під час закритого засідання клубу LvBS Investment Lab. За його словами, найважчий крок в інвестиціях – перший.

  Читати далі...
 • Богдан Гнатковський: Місця сили, такі як Гарвард, УКУ чи LvBS, творять люди
  19 Березня 2019 MSTM

  Перемога не закінчується на одній точці! Це один з головних висновків Богдана Гнатковського, учасника магістерської програми MSc in Technology Management Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), CEO та співзасновника Propertymate після участі у Harvard Real Estate Venture Competition. Його стартап, що мінімізує час та ресурси на пошук, продаж та придбання житла, увійшов у топ-10 учасників цього конкурсу. Богдан привіз цікаві історії з Гарварду і ділиться висновками з нами.

  Читати далі...
 • Не живіть мріями: як знайти ідею та втілити її в життя? Поради від Романа Никулишина
  19 Березня 2019 MSIE

  За кожним успішним бізнесом стоїть важка робота, яку зі сторони не завжди помітно. Тому бізнесмени-початківці дуже часто повні романтичних ідей і сподівань, але для створення дійсно успішного проекту треба тверезо оцінювати можливості, а також ризики. У межах LvBS Open House відбувся майстер-клас «Від пошуку бізнес-ідей до їх успішної реалізації, або Чому для втілення мрії вам необхідні фінанси?» – про те як шукати ідеї і втілювати їх в життя розповів випускник магістерської програми MSc in Innovations and Entrepreneurship та співвласник компанії IMAGINE Роман Никулишин.

  Читати далі...
 • Що робити HR-менеджеру у час кризи: 8 порад від Наталі Кіяновської
  19 Березня 2019 MAHROD

  Як поводитися HR-менеджерам, коли на компанію починають впливати чинники зовнішнього середовища, що спричиняють кризу або дестабілізацію? Які моменти можна передбачити і вже зараз впровадити процеси, що, або повністю мінімізують наслідки, або ж частково зменшать негативний вплив на компанію?

  Читати далі...
 • Gregory Muth (Columbia University): які інструменти управління обирати для досягнення цілей?

  Керівники стверджують, що їх компанії планують зробити акцент на ровиток ініціатив, а не на скорочення витрат. Чи можуть інструменти управління допомогти їм досягти тих інновацій, яких вони прагнуть?

  Читати далі...
 • Давос 2019: «Зустріч зміни цінностей у Давосі» від Wharton&Knowledge

  Неочікувані теми всесвітнього економічного форуму - 2019 у Давосі

  Читати далі...
 • Проект учасника LvBS – у топ-10 Harvard Real Estate Venture Competition
  07 Березня 2019 MSTM

  Богдан Гнатковський заснував свій перший стартап вже у 16 років, зумів залучити інвестиції та реалізувати ще низку бізнес-проектів. Зараз він – CEO та співзасновник Propertymate, стартапу, що мінімізує час та ресурси на пошук, продаж та придбання житла: для агентів та забудовників шляхом швидкого розуміння потреб клієнтів й отримання більшої кількості угод, а для покупців - знаходження бажаного житла у п'ять разів швидше.

  Читати далі...
 • Розуміти бізнес та ефективно управляти людьми: програма «HRM у бізнесі» в Києві
  01 Березня 2019 LvBS

  Яка роль HRа в організації та що таке HR-функція загалом? Як вона поєднується зі стратегією бізнесу? Як налаштувати і пов’язати організаційну структуру та управління бізнес-процесами? Учасники програми «HRM у бізнесі» розпочали навчання у Києві. Про що вони дізналися та чому вам варто долучитися до другого навчального модуля цієї програми, читайте далі.

  Читати далі...
 • Блог інноваторів: Дизайн мислення – не про дизайн, а про креативні рішення
  25 Лютого 2019 MSIE

  Три дні поспіль учасники магістерської програми MSc in Innovations and Entrepreneurship надихались кейсами та вчились генерувати нові ідеї та рішення, орієнтовані на людину, готували презентації та розробляли прототипи. І все це під час курсу Design Thinking від Олександра Акименка, співзасновника та керівника компаній «Yes&Design» та «Платформедіа». Більше про це читайте в блозі учасника програми Андрія Коноваленка.

  Читати далі...

Якщо Ви залишали інформацію про себе, вам достатньо ввести email:Якщо Ви не залишали інформації про себе, скористуйтесь, будь ласка,
даним посиланням!Повернутись назад!