• Як HR-процеси впливають на успіх бізнес? – Дипломні проекти випускників MA in HR and OD
  17 Травня 2019 MAHROD

  15 учасників магістерської програми MA in Human Resources and Organization Development Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) успішно захистили дипломні проекти. Ці роботи якнайкраще показують, яким чином покращуються конкретні бізнес-показники завдяки створення тих чи інших HR-ініціатив у компаніях.

  Читати далі...
 • Що спільного у директора заводу та директора з маркетингу?

  Як правильно і в якій послідовності збирати маркетинг-команду, як мотивувати людей, як оцінювати роботу, за яку рису потрібно наймати на роботу маркетолога, а також про ринок праці для маркетологів і процес онбордингу розповів на зустрічі Спільноти LvBS Олексій Філановський, автор «Головної маркетингової книги», власник маркетингової агенції Filberry, викладач Львівської бізнес-школи УКУ.

  Читати далі...
 • Школа лідерства від LvBS: Управлінці львівських вишів навчалися бути інновативними

  Готувати фахівців з косметичної хімії, кібербезпеки та аналізу даних, розробити маркетингову стратегію одного з найбільших університетів країни та ефективно управляти міжнародними проектами – саме такі цілі поставили перед собою декани та керівники підрозділів Львівського національного університету ім. Івана Франка та Національного університету «Львівська Політехніка» за результатами навчання у Львівській бізнес-школі УКУ. Які бізнес-інструменти та стратегію, отримані під час навчання, вони планують застосовувати при реалізації своїх проектів?

  Читати далі...
 • Як розвивати сімейний бізнес впродовж 17 поколінь? Уроки зі США та Німеччини

  Чим відмінні сімейні компанії? Які у них головні переваги, а де ховаються найбільші перешкоди для їхнього розвитку? Які виклики стоять перед сучасними сімейними компаніями і які перспективи має такий бізнес? Відповіді на ці запитання дали професор Колумбійського університету Gregory Muth (Грегорі Мюс) та професор Центру сімейного бізнесу LvBS Михайло Винницький під час практикуму «Корпоративне управління сімейними компаніями» у Львівській бізнес-школі УКУ.

  Читати далі...
 • Як керувати чужими емоціями та будувати успішні команди, – експерти LvBS

  «Впливати на іншу людину можна тільки через її емоції. Підбадьорювати засмученого знайомого фразою «перестань, це дрібниця» – марно, бо це викликає лише роздратування і недовіру. Взаємодія двох людей завжди відбувається на двох рівнях – логічному й емоційному. Не розуміти один з них – означає втратити половину інформації, яку доносить інша людина», – таку думку озвучила під час другого модулю навчальної програми Soft Skill Marathon викладачка LvBS, партнерка юридичної компанії Danevych.Law Наталія Кадя.

  Читати далі...
 • Як почати інвестувати: 10 кроків від професора Колумбійського університету
  20 Березня 2019 MSIE

  «Інвестиції – це не складно. Ви робите так, щоб ваші гроші працювали на вас. Ви не повинні шукати ще одну роботу чи працювати понаднормово, щоб збільшити дохід – це зроблять правильні інвестиції», – таку думку висловив відомий приватний інвестор та професор Columbia University – Gregory Muth під час закритого засідання клубу LvBS Investment Lab. За його словами, найважчий крок в інвестиціях – перший.

  Читати далі...
 • Богдан Гнатковський: Місця сили, такі як Гарвард, УКУ чи LvBS, творять люди
  19 Березня 2019 MSTM

  Перемога не закінчується на одній точці! Це один з головних висновків Богдана Гнатковського, учасника магістерської програми MSc in Technology Management Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), CEO та співзасновника Propertymate після участі у Harvard Real Estate Venture Competition. Його стартап, що мінімізує час та ресурси на пошук, продаж та придбання житла, увійшов у топ-10 учасників цього конкурсу. Богдан привіз цікаві історії з Гарварду і ділиться висновками з нами.

  Читати далі...
 • Не живіть мріями: як знайти ідею та втілити її в життя? Поради від Романа Никулишина
  19 Березня 2019 MSIE

  За кожним успішним бізнесом стоїть важка робота, яку зі сторони не завжди помітно. Тому бізнесмени-початківці дуже часто повні романтичних ідей і сподівань, але для створення дійсно успішного проекту треба тверезо оцінювати можливості, а також ризики. У межах LvBS Open House відбувся майстер-клас «Від пошуку бізнес-ідей до їх успішної реалізації, або Чому для втілення мрії вам необхідні фінанси?» – про те як шукати ідеї і втілювати їх в життя розповів випускник магістерської програми MSc in Innovations and Entrepreneurship та співвласник компанії IMAGINE Роман Никулишин.

  Читати далі...
 • Що робити HR-менеджеру у час кризи: 8 порад від Наталі Кіяновської
  19 Березня 2019 MAHROD

  Як поводитися HR-менеджерам, коли на компанію починають впливати чинники зовнішнього середовища, що спричиняють кризу або дестабілізацію? Які моменти можна передбачити і вже зараз впровадити процеси, що, або повністю мінімізують наслідки, або ж частково зменшать негативний вплив на компанію?

  Читати далі...
 • Gregory Muth (Columbia University): які інструменти управління обирати для досягнення цілей?

  Керівники стверджують, що їх компанії планують зробити акцент на ровиток ініціатив, а не на скорочення витрат. Чи можуть інструменти управління допомогти їм досягти тих інновацій, яких вони прагнуть?

  Читати далі...

Якщо Ви залишали інформацію про себе, вам достатньо ввести email:Якщо Ви не залишали інформації про себе, скористуйтесь, будь ласка,
даним посиланням!Повернутись назад!