• Центр підприємництва рекомендує: 9 книг для реалізації вашої бізнес-мрії
  18 Червня 2018 Статті

  На старті бізнесу часто навіть найпростіші рішення можуть бути складними. Попри велику кількість доступної бізнес-літератури потрібне видання може не потрапити вам до рук вчасно. Тому Центр підприємництва УКУ вирішив зробити для вас невеличку «домашню роботу» та створив підбірку видань, які точно стануть вам у пригоді на шляху до побудови бізнесу вашої мрії!

  Читати далі...
 • Продавати як Attendify: 10 порад для sales та email-маркетингу
  15 Червня 2018 MSIE

  Не пишіть нудних ділових листів, розповідайте про переваги для клієнта, а не просто про ваш продукт, закликайте клієнта діяти і не забувайте про персоналізацію вашої маркетингової активності під кожного користувача! Про це говорили учасники Ideas Lab «Як продавати для Bloomberg та Google. Досвід Attendify» з Артемом Яремчуком, співзасновником американської компанії Attendify.

  Читати далі...
 • Де ми конкуруватимемо, а де — ні?
  14 Червня 2018 LvBS

  Вже понад 14 років я живу в Азії, тому, ймовірно, що страждаю певними проазійськими упередженнями. Проте останнім часом виглядає, що найшвидше «біжать» саме азійські країни...

  Читати далі...
 • Про HR-брендинг та війну за таланти
  11 Червня 2018 MAHROD

  Війна за таланти сьогодні лише посилюється, все важче знайти людей на ринку праці відповідно до вакансій, які пропонують організації. Саме тому так важливо компаніям працювати над брендом роботодавця (Employer branding). Це саме той напрям, який дуже стрімко розвивається. Як з цим працюють на практиці, учасницям єдиної в Україні магістерської програми професійного рівня MA in Human Resources and Organization Development Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) розповіли в HR-відділі компанії JTI під час виїзного навчального модулю у Києві.

  Читати далі...
 • Олександр Акименко: Ставити правильні запитання, аби вижити у бізнесі

  Замість підходу «я знаю, як вам краще, – я 30 років в індустрії», просто запитайте у вашого користувача, що його болить. З цього може народитися успішний бізнес! Design-driven Business. Саме так коротко можна охарактеризувати підходи у дизайн-мисленні, новому тренді у бізнес-житті.

  Читати далі...
 • Ярина Баховська: Від ідеї до бізнесу – проривний Cosmos prefab
  06 Червня 2018 MSIE

  Багато ідей залишаються лише ідеями, так ніколи й не зреалізувавшись. Так і в бізнесі: аби задум розвинути у проект та розпочати його втілення, часто потрібен поштовх. Для випускників програми з інновацій та підприємництва Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) таким поштовхом стала бізнес-освіта. LvBS та програма MS in Innovations and Entrepreneurship продовжують серію статей про ідеї, що стали успішним бізнесом завдяки освіті, про розвиток і труднощі, з якими зіткнулися його автори.

  Читати далі...
 • Блог інноваторів: Як грамотні внутрішні комунікації допомагають відправити людину на Місяць
  05 Червня 2018 MSIE

  «У 1962 році Джон Кеннеді відвідав космічний центр NASA. У одній з кімнат він зауважив зосередженого на роботі прибиральника, що підмітав підлогу. Кеннеді вирішив привітатися з ним: «Вітаю, я Джон Кеннеді. Що ви тут робите?». Прибиральник без зволікання відповів: «Я допомагаю відправити людину на місяць, пане президенте»». – Як грамотно побудовані внутрішні комунікації допомагають відправити людину на місяць читайте у блозі учасниці Магістерської програми з інновацій та підприємництва Вікторії Бутеленко.

  Читати далі...
 • Ярослав Рущишин: формула успішного розвитку країни
  01 Червня 2018 LvBS

  На надихаючому бізнес-сніданку із Ярославом Рущишиним, організованому в межах програми "Менеджмент для лідерів", підприємці обговорювали найактуальніші питання української економіки і бізнесу.

  Читати далі...
 • Алла Георгіаді: про людей розумних та людей забудькуватих
  30 Травня 2018 MAHROD

  У чому ключ організаційної ефективності? За будь-якими фізичними покращеннями у компанії стоять люди. Саме вони впливають на те, чи буде ваша компанія успішною. З такою думкою у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS) пройшов сніданок з Аллою Георгіаді, викладачкою LvBS, науковцем та ліцензованим практиком з соціоекономічного підходу до менеджменту (SEAM).

  Читати далі...

Якщо Ви залишали інформацію про себе, вам достатньо ввести email:Якщо Ви не залишали інформації про себе, скористуйтесь, будь ласка,
даним посиланням!Повернутись назад!