Кейс-квести: бізнес крізь кризу

2 Кві 2020

У час, коли реальність диктує нові умови, LvBS впроваджує новий формат навчального спілкування з аудиторією (кейс-квести), адже у світі зараз не існує best practices, а наша мета – змістити фокус думки українських підприємців у сторону асиметричних рішень.

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та Центр лідерства УКУ у співпраці з українськими підприємцями розробили 5 унікальних міні-кейсів про кризовий менеджмент та стратегії поведінки українського бізнесу в умовах пандемії та на перших етапах економічної кризи. Ми поспілкувались з підприємцями різних сфер, які сьогодні, як і тисячі інших в країні та світі, переживають перші тижні кризи. Їхні ще вчора успішні бізнеси раптово опинились в умовах карантину, зниження попиту, втрати клієнтів, а інколи, і без будь-яких доходів.

Щочетверга о 16:00 пропонуємо вам стати частиною навчального марафону за участі представників ресторанного бізнесу, IT-сфери, event-індустрії та еко-виробництва.

1. Як зберегти основний капітал – команду, та задіяти лояльність працівників/клієнтів, як антикризовий інструмент? – Аліна Токмиленко, співзасновниця мережі «23.ресторани», директорка з розвитку Промприлад.Реновація;
2. Як зберегти бренд у важкі часи? – Ростислав Кулик, засновник та CEO Gastroli.ua;
3. Як шукати рішень на перетині: створення нових продуктів – Андрій Дзюбан, ресторатор, власник мережі «Майстерня карамелі», ресторану «Tante Sophie» та «Равликове господарство Tantе Snails»;
4. Гнучкість та швидкість: як задовольнити новий попит клієнтів в умовах обмежених ресурсів? – Ірина Білик, засновниця екобренду «Bilka» та дитячого садка «Світ Дитини Монтессорі»;
5. Як вибудувати кризову комунікацію в команді? – Валерій Шипунов, партнер та CTO у компанії «Innocode».

Модеруватиме всі кейс-квести виконавчий директор Центру лідерства УКУ Андрій Рождественський.

Візьміть активну участь у роботі над реальними кейсами героїв і разом з іншими підприємцями проаналізуйте виклики, з якими зіштовхнувся бізнес сьогодні. Створіть власний алгоритм дій у пошуку рішень заданої управлінської дилеми та проведіть аналогії з вашим бізнесом.

За два дні до кожної онлайн-зустрічі зареєстровані учасники отримуватимуть електронні листи з новим міні-кейсом (коротким описом управлінської ситуації) для обов’язкового попереднього ознайомлення.

Вартість усіх 5 кейс-квестів  – 1500грн.

[register-button token=’5e85a190-893d63c1-ebc8-d649ab359719′ title=’Купити 5 кейсів’]

Вартість одного кейс-квесту – 350грн.

[register-button token=’5e872053-f0ec10e9-d480-d466d7279e72′ title=’Купити 1 кейс’]

Розпочинаємо вже у четвер (09.04) о 16:00 з історії успішного ресторанного бізнесу – мережі “23.ресторани”, яка у час кризи ризикує втратити свій головний актив – людей. З керуючою партнеркою мережі Аліною Токмиленко шукатимемо рішення на перетині: альтернативні варіанти доходу та максимальна залученість працівників у процеси.

*25% від загальної суми буде передано на потреби лікарень та лікарів Львова.

Контактна особа: Мирослава Гурняк, mgurniak@lvbs.com.ua, +380 66 257 8335