Q&A сесія з командою програми MSc in Marketing Management

Готові до нового етапу у кар’єрі? Ставите високі цілі? Систематизуйте знання з маркетингу та будуйте магнетичні бренди з MSc in Marketing Management. Бізнес-школа УКУ запрошує вас на Q&A сесію з директором Ігорем Блистівим та академічною менеджеркою програми Ларисою Бук. Дізнайтесь усе, що вас цікавить про вступ 2024, з перших уст.

лвбс львівська бізнес-школа бізнес-школа уку уку український католицький університет lvbs lviv business school ucu business school ucu ukrainian catholic university львівська бізнес-школа бізнесу маркетинг магістратура маркетинг магістратура львів факультет маркетингу маркетинг прохідний бал вступ маркетинг курс по маркетингу "інтернет маркетинг курси" "курси маркетингу львів" "маркетинговий менеджмент" "маркетинг курси львів" "digital маркетинг курс" "MSc in marketing management" "lvbs маркетинг" "Цифровий маркетинг курс" "бізнес школа маркетинг" лвбс маркетинг "магістерська програма з маркетингу" "освіта в сфері реклами" "уку маркетинг" "цифровой маркетинг курс"

Для кого буде цікаво:

  • Для тих, хто вже розвивається в сфері та прагне сформувати системні знання з маркетингу
  • Для тих, хто хоче розширити розуміння маркетингу та свій фрагментарний досвід
  • Для тих, хто прагне будувати свою кар’єру в маркетингу та мріє створювати магнетичні продукти та сервіси
  • Для тих, хто зацікавлений в отриманні профільної освіти з сучасним підходом
  • Для тих, хто формуватиме покоління маркетологів-управлінців з цілісним розумінням маркетингу як системи

Про що поговоримо:

  • про що наша програма та які переваги навчання в Бізнес-школі УКУ
  • актуальні дати вступу
  • процес подачі документів

Ігор Блистів – директор програми MSc in Marketing Management, член академічної ради та викладач програми, засновник UA MARKETING CLUB. Експерт з понад 20-річним досвідом в маркетингу. Маркетинг-директор та директор з інновацій компанії «Кормотех». Управляє командою близько 50 людей. Входить в стратегічну раду компанії. Академічний лідер та викладач програми управлінського розвитку «Маркетинг для бізнесу». Випускник Key Executive MBA.

Коли: 29 квітня 2024 о 18:00
Де: онлайн
Вартість: безкоштовно (за умови попередньої реєстрації)