Уроки від українських сімейних компаній – світу

Центр сімейного бізнесу розпочав робочий тиждень цього вівторка дуже динамічно –  представленням нашого актуального дослідження – про Дорадчі та Наглядові Ради у сімейному бізнесі, як спосіб долати кризи та впевнено зберігати позитивну динаміку компанії, а, отже, трохи розповідей про українські сімейні компанії для світу

 

22 червня відбулась презентація міжнародного компоненту проекту “Управління та сталість сімейного бізнесу в час кризи: український контекст” на щорічній події IFERA – міжнародна конференція сімейного бізнесу, що у 2021 вперше відбувається онлайн. Однак такий формат дозволив зібрати фахівців та академічну спільноту кращих університетів та бізнес-шкіл сфери на одній платформі.

Тут говорили про перші результати, що вдалось проаналізувати під час інтерв’ю з власниками та топ-управлінцями сімейних компаній – про те як зовнішнє управління допомагає у різні періоди розвитку, чи відмінним є сприйняття членами сімейного бізнесу залучення зовнішніх експертів, а також – чи Наглядові Ради можуть стати вирішальним фактором у впровадженні інновацій та генеруванні проривних ідей.

Працюємо над дослідженням спільно з добрими партнерами Центру сімейного бізнесу EDHEC Family Business Research Centre. Команда проекту, а це ми Роксоляна Вороновська, Соломія Саврук (LvBS)  та Rania Labaki (EDHEC), отримала цінні рефлексії та коментарі від експертів панелі Mattias Nordqvist, Ph.D., професор  Stockholm School of Economics (SSE) та Emanuela Rondi, асоційований професор Free University of Bozen-Bolzano and member of the Center for Family Business Management. 

Міжнародна спільнота зацікавлена у розумінні українського контексту та вірить, що саме вивчення нашого досвіду дозволить краще аналізувати процеси в кризовому управлінні сімейними компаніями у центрально-східній Європі. 

Разом з фаховими коментарями отримали  чимало натхнення ще інтенсивніше працювати над дослідженням аби якісно презентувати український бізнес та запропонувати наші світу.

Крім цього, проміжні результати обговорили під час наукового колоквіуму програми дослідницьких грантів за підтримки БФ “Повір у себе”, тут аналізували співпрацю з соціологічною лабораторією УКУ, анонсували навчальну програму, над якою розпочнемо роботу вже одразу після завершення етапу інтерв’ю з ключовими респондентами,  а також цікавий медіа проект з the Ukrainians, зовсім скоро привідкриємо його завісу й для Вас!

То ж залишайтесь з нами на зв’язку аби нічого не пропустити!