Василь Матяшовський приєднався до експертної ради BrainBasket Foundation

Член академічної ради MS in Technology Management LvBS Василь Матяшовський приєднався до експертної ради BrainBasket Foundation, де буде відповідати за розвиток Фонду у Західному регіоні України.

BrainBasket Foundation – організація, мета якої зробити ІТ-індустрію Україні рушійною силою економічного зростання, спрямувавши значні інвестиції та ресурси у сферу освіти. «Наше завдання – 100 000 нових IT спеціалістів до 2020 року», – зазначають у фундації.

Василь Матяшовський – менеджер у сфері IT з досвідом більше 12 років, має досвід роботи в таких галузях: FMCG, telecom, e-business, on-line gamebling, business education.  Співзасновник першої у Східній Європі програми з управління технологіями LvBS  для управлінської ланки в технологічному бізнесі, викладачами на програмі є експерти з провідних університетів світу. Є учасником команд Smart City у Львові і Києві та e-Goverment.

Василь розділяє бачення стимулювання розвитку економіки через розвиток ІСТ галузі. Вважає одним з ключових елементів BrainBasket Foundation у реалізації місії – вибудувати співпрацю між університетами та бізнесом. «Глобально моя роль – допомагати розвивати активності фундації у західному регіоні, і будувати моделі співпраці між різними стейкхолдерами щоб наближатись до заявленої цілі фонду. Зараз є 4 основні проекти, над якими я працюватиму».

Також Василь має досвід у соціальних проектах; в оптимізації, реінжинірингу та автоматизації бізнес-процесів. Консультант з постановки процесів розвитку, управління проектами, ІТ бізнес-аналізу та управління змінами.

З часів навчання в університеті, Василь брав активну участь в соціальних та освітніх проектах, базованих на співпраці громадського сектору та бізнесу.

BrainBasket Foundation – організація, мета якої зробити ІТ-індустрію Україні рушійною силою економічного зростання.  Цієї мети, організація хоче досягнути, спрямувавши значні інвестиції та ресурси у сферу освіти. «Наше завдання – 100 000 нових IT спеціалістів до 2020 року», – зазначають вони.