Василь Матяшовський приєднався до експертної ради BrainBasket Foundation

23 Лип 2015

Член академічної ради MS in Technology Management LvBS Василь Матяшовський приєднався до експертної ради BrainBasket Foundation, де буде відповідати за розвиток Фонду у Західному регіоні України.

BrainBasket Foundation – організація, мета якої зробити ІТ-індустрію Україні рушійною силою економічного зростання, спрямувавши значні інвестиції та ресурси у сферу освіти. «Наше завдання – 100 000 нових IT спеціалістів до 2020 року», – зазначають у фундації.

Василь Матяшовський – менеджер у сфері IT з досвідом більше 12 років, має досвід роботи в таких галузях: FMCG, telecom, e-business, on-line gamebling, business education.  Співзасновник першої у Східній Європі програми з управління технологіями LvBS  для управлінської ланки в технологічному бізнесі, викладачами на програмі є експерти з провідних університетів світу. Є учасником команд Smart City у Львові і Києві та e-Goverment.

Василь розділяє бачення стимулювання розвитку економіки через розвиток ІСТ галузі. Вважає одним з ключових елементів BrainBasket Foundation у реалізації місії – вибудувати співпрацю між університетами та бізнесом. «Глобально моя роль – допомагати розвивати активності фундації у західному регіоні, і будувати моделі співпраці між різними стейкхолдерами щоб наближатись до заявленої цілі фонду. Зараз є 4 основні проекти, над якими я працюватиму».

Також Василь має досвід у соціальних проектах; в оптимізації, реінжинірингу та автоматизації бізнес-процесів. Консультант з постановки процесів розвитку, управління проектами, ІТ бізнес-аналізу та управління змінами.

З часів навчання в університеті, Василь брав активну участь в соціальних та освітніх проектах, базованих на співпраці громадського сектору та бізнесу.

BrainBasket Foundation – організація, мета якої зробити ІТ-індустрію Україні рушійною силою економічного зростання.  Цієї мети, організація хоче досягнути, спрямувавши значні інвестиції та ресурси у сферу освіти. «Наше завдання – 100 000 нових IT спеціалістів до 2020 року», – зазначають вони.