Роксоляна Вороновська

Adjunct Professor
Роксоляна Вороновська
  • Започаткувала платформу онлайн курсів Українського католицького університету.
  • Випускниця міжнародної програми для викладачів IMTA.
  • Досвід в сфері навчання впродовж життя більше 10 років.
Досвід викладача

Керівниця УКУ Онлайн – платформи онлайн курсів від найкращих викладачів Українського католицького університету.

Вже більше 10 років Роксоляна працює з освітою впродовж життя. З онлайн-курсами працює з 2020 року, а в 2022 запустила платформу онлайн навчання УКУ.

З 2012 року працювала у Бізнес-школі УКУ, займала позицію директора з розвитку, відповідала за маркетинг, міжнародні партнерства, розвиток мережі випускників, проекти розвитку, інтелектуальні центри LvBS (зокрема, Центр сімейного бізнесу) та активності в інших містах.

Від створення LvBS Consulting в 2019 році займала посаду CEO. Викладає курси, повʼязані зі стратегією. У 2022 році провела дослідження адаптації українського бізнесу до найбільшої кризи – війни разом з професором Кшиштофом Облуєм.

Магістр міжнародної економіки, LLM з інтелектуальної власності Туринського університету. Стажувалася у WIPO (Всесвітній організації інтелектуальної власності). Два роки працювала у Державному департаменті інтелектуальної власності. Брала участь у реалізації проекту розробкти та впровадження Стратегії конкурентоспроможності Львова до 2015 року у складі команди БО «Фонд «Ефективне управління».