Підтримай Україну зараз! Дізнатись більше

Ефективне управління малим бізнесом

Початок

Осінь 2024

Тривалість

4 місяці
4 модулі

Мова

Українська

Місто

Львів

Про програму
Програма «Ефективне управління малим бізнесом» спеціально розроблена під потреби, що виникають протягом всіх життєвих циклів малих компаній: від заснування чи придбання до зростання або продажу бізнесу. Отримані на програмі знання допоможуть керівникам малого бізнесу уникнути поширених помилок та створити міцну основу для досягнення стійкого фінансового успіху на усіх стадіях життєвого циклу.   Протягом чотирьох модулів розгляду ретельно підібраних практичних кейсів, групових обговорень, презентацій та дискусій з досвідченими викладачами ви дізнаєтесь, як забезпечити зростання в складних ринкових умовах, як швидко і ефективно приймати операційні та фінансові рішення, які зможуть зміцнити позиції фірми сьогодні та сприяти розвитку в майбутньому.    
pageid = 269
Цінність програми

Що дає програма:

 • прикладне навчання у кращих експертів конкретної сфери на основі кейсів, реальних прикладів із бізнесу та практичних завдань
 • зустрічі та дискусії з кращими бізнесменами-практиками України
 • можливість для власників бізнесу зустрітися і обмінятися ідеями із колегами, які стикаються з аналогічними проблемами
 • можливість отримати цінні бізнес-контакти та розширити власний світогляд в середовищі Бізнес-школи УКУ

Після завершення програми учасники отримають сертифікат Бізнес-школи УКУ (LvBS).

Учасник отримує сертифікат про проходження програми у разі відвідування не менше 3 із 4 модулів.

*У даті проведення та структурі програми можливі незначні зміни.

Програма

Модуль 1: Основні аспекти управління компанією та стратегічне планування. Правові аспекти ведення бізнесу.

 • Я – керівник;
 • управління компанією в період невизначеності;
 • оцінка внутрішньої ситуації і конкурентного середовища;
 • стратегічна канва бізнесу;
 • внутрішні та зовнішні виклики в розвитку бізнесу;
 • правові аспекти ведення бізнесу.

Модуль 2: Фінансовий менеджмент. Операційний менеджмент

 • розуміння фінансової інфраструктури для невеликих компаній;
 • вивчення варіантів фінансування бізнесу;
 • визначення фінансових перешкод для зростання;
 • фінансовий та управлінський облік;
 • реальна оцінка вартості Вашої компанії;
 • бізнес-процеси та їх моделювання.

Модуль 3: Маркетингова діяльність. Менеджмент: від загального до проєктного. Управлінські навички керівника.

 • маркетинг стратегія для бізнесу (War Edition)
 • продукт, цільова аудиторія, ефективна комунікація
 • конкуренти: як аналізувати і для чого?
 • як працювати з підрядниками. Команда відділу маркетингу
 • просування та PR, реклама, SMM
 • як зрозуміти ефективність маркетингу: метрики і розрахунок
 • проєкти – інструменти впровадження змін;
 • основні інструменти планування проєктів;
 • повсякденні задачі менеджера для підвищення продуктивності роботи Вашої команди.

Модуль 4: Управління персоналом

 • стратегія бізнесу і стратегія управління персоналом: як це узгодити;
 • формування команди з групи «найманців»: хто вам насправді потрібен, як відібрати і що з ними потім робити;
 • мотивація: що це таке насправді;
 • ситуаційний менеджмент для щоденного ефективного управління і розвитку працівників.

Після завершення програми учасники отримають сертифікат Бізнес-школи УКУ. Отримання сертифіката передбачає відвідування 80% курсів програми та підготовку фінального проєкту.

*У даті проведення та структурі програми можливі незначні зміни.

Для кого

Програма призначена для:

 • власників малого бізнесу
 • директорів, ключових людей, які приймають рішення в невеликих компаніях
 • осіб, які прагнуть вивести невеликий бізнес на якісно новий рівень
Викладачі
Відгуки

«Хотіла подякувати за знання та навчання! Вже є результат – ми виграли мікрогрант на нове обладнання, і цього б не сталося без знань і впевненості після навчання, тож ДЯКУЮ!»

Юлія Жолубак
засновниця гончарної майстерні «Ряба Вош»

«Завдяки програмі «Ефективне управління малим бізнесом» я структуризувала і осучаснила своє бачення бізнесу. До прикладу, на останньому модулі з управління персоналом я почула дуже багато кейсів і отримала навички, які вже допомогли уникнути небажаних результатів. Також впродовж навчання я розробила маркетингову стратегію для свого бізнесу, і тепер рухаємося відповідно до поставлених цілей. Учасники навчальної програми дуже обізнані і підковані, але час від часу навіть найкваліфікованішому бізнесмену потрібно робити тотальний upgrate, оскільки все змінюється дуже швидко, тому такі програми потрібні для систематизації та оновлення знань».

Наталія Михайлів
власниця і директорка креативної event-агенції «Ovatio» Наталія Михайлів

«Навчання на програмі, отримані нові знайомства і погляди допомогли мені доформувати та заповнити пробіли у плануванні та розумінні бізнес-процесів. Під час навчання я отримав консультативне ноу-хау, яке додалося до уже отриманого мною досвіду, водночас, дошліфувавши та дотягнувши його до того рівня, на якому я відчуваю, що готовий до актуальних викликів ринку, який швидко змінюється. Усі отримані найновіші знання структуризували розуміння бізнесу».

Вадім Браун
Co-owner Event Planner Agency

«Під час навчання я нарешті зробив те, що хотів дуже довго: прописав чітку roadmap для усіх своїх проектів. Для мене як для одноосібного власника, який майже весь час проводить у комфортному вакуумі в межах невеликої команди, навчальна програма «Ефективне управління малим бізнесом» стала дуже цінною можливістю побути у середовищі високопрофесійних людей, власників бізнесу, практиків, «вилізти з мушлі», дізнатись, як інші організовують команди та бізнес-процеси, а також побачити нові ідеї та альтернативні напрямки для свого розвитку. Я провів для команди та нових працівників презентацію проектів, розповів про місію та цілі компанії на ринку. Працівники дуже захопилися важливістю проектів, бо вони відчули причетність до потрібної справи».

Андрій Миколюк
власник інтернет-магазину дитячих товарів «Жабеня» та інтернет-магазину реабілітаційного та корекційного обладнання «Inkluzia»

Навчаючись у Львівській бізнес школі УКУ, ми отримали не лише управлінські, але й юридичні та економічні знання, знання з маркетингу, фінансів, психології тощо. Безумовно, менеджер (управлінець) не повинен знати абсолютно усі тонкощі кожного з цих напрямів, але їх основи, елементарні базові знання і навички для управління організаціями і підприємствами ми зобов’язані опанувати. І саме це завдяки навчанню в LvBS ми й отримали! Ця атмосфера добра та затишку, яку створили навколо нас, дуже впливає на рівень навчання. Завдяки Школі, я отримала не тільки знання, але й нових чудових друзів! Дуже вдячна, що змогла поспілкуватися з такими людьми. Це неймовірно! Ви дуже сильні, сміливі – бажаю Вам так тримати й надалі.

Ольга Поддубченко
заступник генерального директора ТОВ НВФ «Діагностичні прилади»

Ця програма насправді може стати надзвичайно важливою та корисною для будь-якого підприємця. Адже, без перебільшення, це нові знання, новий досвід і нові можливості для подальшого зростання.

Олег Гула
співзасновник «FatSound»

Ось і завершилась програма «Ефективне управління малим бізнесом». Емоції переповнюють, відчуваю піднесення. Неймовірно щасливий познайомитись із усіма своїми колегами. Це – чудові, відкриті люди, які, не зважаючи ні на що, ставлять перед собою цілі та йдуть до них. Таке оточення заряджає оптимізмом та мотивує. Окрема вдячність Львівській бізнес-школі Українського католицького університету та її команді за вдало продуману програму курсу, професійних спікерів, цікавих гостей і за затишну, дружню атмосферу.

Максим Лапан
керівник ТОВ «Лаген-Транс»

«Ефективне управління малим бізнесом» – програма для тих, хто прагне росту своєї компанії, хто відчуває нестачу у досвіді та готовий до змін. А LvBS – якраз надихає на роботу, розвиток та досягнення цілей.

Іван Кисилиця
керівник магазину «Gorgany» (Чернівці)

Підприємці постійно навчаються, і я не – виняток. Коли прийшла навчатися на програму LvBS «Ефективне управління малим бізнесом», я вже була добре «підкована»: до цього відвідувала різноманітні бізнес-семінари, курси, читала багато бізнес-літератури. Програма ЕУМБ дала мені можливість систематизувати всі знання та в результаті зробити ребрендинг своїх дитячих клубів розвитку, який я виношувала у голові понад рік. Тому рекомендую цю програму усім підприємцям, які бажають вийти на новий рівень розвитку, а також абсолютно непідприємцям, які мріють про відкриття власної справи!

Оксана Тимків
власниця Центру раннього розвитку «Мудрик»

П’ять модулів як частинка життя…Така швидкоплинна, однак мегазмістовна, насичена, динамічна, емоційна та атмосферна! Відчула себе глечиком, заповненим злегка на дні – і з кожним навчальним днем наповнювалась все більше і більше цікавими та новими практичними речами, які сміливо можна впроваджувати у свою справу. Мала честь познайомитись з мегаталановитими викладачами-практиками, які радо передали свій досвід (цього так бракувало в класичному університеті). LvBS – це середовище, де панує аура щирості, мудрості та натхнення. Це місце, куди радо поспішала впродовж кожного модуля і куди ще точно повернусь на інші навчальні програми. А наша група – це неймовірна спільнота неймовірних людей. Запальні, натхненні, веселі та спраглі до чогось нового і великого. Щоразу надихалася усіма і кожним. Безмежно вдячна команді бізнес-школи за створені можливості, де кожен, однозначно, знайде щось своє і для себе.

Наталія Дідорук
засновниця кондитерської «Панці тортові»

На кожному з модулів програми «Ефективне управління малим бізнесом» LvBS я заповнював якусь прогалину у своїй базі знань. Найбільш корисними для мене стали теми стратегічного планування і маркетингу. Здивувало те, що у маркетингу нема ніяких чітких правил та універсальних відповідей. Є ринок, викликам якого слід відповідати, та конкуренти, з якими не треба воювати, а слід домовлятися. Адже конкуренція ніколи не приведе до тих результатів, до яких приводить діалог

Віктор Давиденко
керівник в «Українська Меблева Марка»

Навчання на програмі дозволило встановлювати правильні пріоритети і зрозуміти куди рухатися. Один з найкорисніших інструментів, що отримала – так звана техніка “zoom in та zoom out”. Дуже допомагає оцінювати прийняті рішення: виходячи на мить з ситуації, щоб побачити картинку збоку, і потім повернутись у неї. А питання одного із майстер-класів “Що ви востаннє робили вперше?!” запам’ятається назавжди, адже саме воно стає поштовхом для руху вперед.

Ірина Перегінець
фінансовий директор «Компанії АРТ»

Вирішив навчатися на програмі «Ефективне управління малим бізнесом» LvBS, бо відчув, що потребую додаткових знань про управління, організацію роботи команди. На навчанні отримав інструменти,які допомагають будувати ефективну стратегію розвитку бізнесу, –  я бачу кінцеву мету і можу аналізувати, чи правильним шляхом ми ідемо до неї

Олег Антохів
Директор A.I. Business Group LLC

Ми живемо в час, коли усе довкола стрімко змінюється. Оскільки я працюю над стартапом, то відчула, що мені бракує знань саме з сучасних бізнес-технологій. Найцінніше з того, що я отримала на програмі, – це досвід від справжніх фахівців, викладачів LvBS. Ми розглядали не тільки теорію, а й застосовували її на реальних кейсах. Це – потужний інструмент. Найбільшим відкриттям для мене стала зміна бізнес-підходів: колись усе базувалося на правилах і схемах, а тепер в центрі бізнес-діяльності лежать цінності та креативність.

Наталія Векслер
бізнес-аналітик компанії Romexsoft
Відео

 

Контактна особа
лвбс львівська бізнес-школа бізнес-школа уку уку український католицький університет lvbs lviv business school ucu business school ucu ukrainian catholic university львівська бізнес-школа бізнесу
Оксана Колиба
Менеджерка програм управлінського розвитку