Менеджмент для лідерів [Львів]

Старт програми

Жовтень, 2018

Тривалість програми

4 місяці

Мова викладання

Українська

Місто

Львів

Вартість програми

30 000 грн.
(без ПДВ)

Рання реєстрація (до 1 червня 2018 р.)

28 000 грн.
(без ПДВ)

Про програму

Львівська бізнес-школа УКУ запрошує управлінців на чотиримодульну програму «Менеджмент для лідерів». Комплексна програма управлінського розвитку для менеджерів дозволить розширити знання та вдосконалити управлінські навички, розвинути лідерські якості. Учасники програми отримають більш глибоке розуміння того, як функціонують різні підрозділи та компанія в цілому, зможуть міркувати більш стратегічно та системно й швидко приймати ефективні управлінські рішення.
pageid = 264

Цінність програми

На програмі управлінці дізнаються, як керувати стратегічними пріоритетами компанії, будувати та управляти командами, створювати конкурентні переваги організації. Отримані інструменти для впровадження змін забезпечать особистий успіх та успіх організації.

Учасники отримають:
– прикладне навчання у кращих експертів на основі кейсів, реальних прикладів із бізнесу та практичних завдань
– можливість здобути новий та структурувати набутий досвід
– зустрічі та дискусії з кращими бізнесменами-практиками України
– можливість обмінятися ідеями, отримати цінні бізнес-контакти і розширити власний світогляд в середовищі Львівської бізнес-школи та УКУ.

Після завершення програми учасники отримають сертифікат Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS).

Навчальна програма

Модуль 1. Бізнес як система

– Стратегічне та тактичне прийняття рішень
– Взаємодія із зовнішніми постачальниками
– Моделі мислення

Модуль 2. Лідерство. Управління проектами 

– Управління проектами
– Управління командою
– Операційний менеджмент

 

Модуль 3. Фінанси

– Управлінський облік
– Основи фінансового менеджменту

Модуль 4. Маркетинг. Комунікація 

– Управління стосунками із власником та внутрішня комунікація
– Персональний бренд та репутація
– Ведення переговорів

 

Тривалість кожного модуля 2-3 дні, з інтервалом 1 місяць.

В межах модулів відбуваються натхненні зустрічі з успішними людьми та візити в компанії.

Для кого

Програма розрахована на менеджерів компаній середнього та вищого рівня управління, які мають амбіції, високий потенціал та бажання професійного росту і розвитку в своїх організаціях.

Викладачі

Відгуки

Це було неймовірно! Перше – неймовірна група: люди з Польщі, України, Львова, Києва, Тернополя. Від власників компаній – до лінійних працівників. НR-и, фінансисти, комерційні директори, CEO – всі були на одній хвилі, усі були відкриті. В такій аудиторії дуже легко працювати, атмосфера була дивовижна. Пройшовши курс, зрозуміла, що стала іншою людиною. Я отримала дуже багато інформації, яку треба втілити, дуже багато готових кейсів, дуже багато важливих рішень. На 100% вдалий викладацький склад, викладачі № 1, які приходять з питанням: «Чим я можу бути вам корисним?

Марина Телещук

Керівник проектів розвитку в Okto Via

Перш за все, відхід від стереотипів у подачі інформації, в організації процесу. По-друге, дуже високий рівень викладачів: це цікаві люди і добрі фахівці, це дуже корисно! Часом це навіть може переважувати над поданою інформацію. Тут є якась неповторна аура та дух цього закладу. Я заходжу сюди і я вимикаю телефон. Схоже відчуття маю, коли їду в Карпати, в якесь таке місце, де немає зв’язку і я вже недосяжний ні для кого; усі справи відходять на другий план, я розслабляюсь, концентруюсь та відпочиваю. Тут схоже тільки тут я концентруюсь на процесі і працюю

Олександр Кійко

cofounder of ТМ Prosto dobryi khlib

Це була реально крута пригода, в яку ти потрапляєш, як в інший світ! Приходить етап розвитку твоєї компанії, коли кількість людей настільки велика, що без якоїсь систематизації, без ключових крапок над «і», неможливо і потрібні саме ті знання, які отримуєш тут. Найбільше мені подобається підхід, який є в LvBS, що спочатку мають бути цінності, а гроші відходять на другий план. Якщо ти будуєш проект на основі цінностей – гроші завжди прийдуть. Головне, щоб у тебе була ідея, бажання її втілювати, а все інше – відбудеться. І це, напевно, найголовніше!

Юрій Сенюк

Director of МКS FACADE

Контактна особа

Ольга Косар

Менеджер програм управлінського розвитку
  • +380504332373
  • okosar@lvbs.com.ua
Дізнавайтесь
про новини та події