Підтримай Україну зараз! Дізнатись більше

Управління для лідерів

Старт програми

Зима 2024

Тривалість

3 модулі

Мова викладання

Українська

Місто

Львів

Про програму
Бізнес-школа УКУ запрошує менеджерів середньої ланки управління на тримодульну програму «Управління для лідерів». Комплексна програма управлінського розвитку для менеджерів дозволить розширити знання та вдосконалити управлінські навички, розвинути лідерські якості. Учасники програми отримають більш глибоке розуміння того, як функціонують різні підрозділи та компанія, в цілому, зможуть міркувати більш стратегічно та системно й швидко приймати ефективні управлінські рішення.
pageid = 264
Навчальна програма

Модуль 1. Бізнес як система (2 дні)

 • Стратегічне та тактичне прийняття рішень
 • Моделі бізнес-систем: вплив контексту на розвиток організацій
 • Інструменти управління
 • Організаційна культура

Модуль 2. Операційний менеджмент. Управління проєктами. Фінанси (4 дні)

 • Операційний менеджмент
 • Управління запасами як індикатор рівня менеджменту компанії
 • Ефективні підходи в управлінні проектами
 • Симуляційна бізнес-гра
 • Бюджетування та основи фінансового менеджменту

Модуль 3. Лідерство. Комунікація (3 дні)

 • Модель ефективного лідера
 • Управління командою та операційний менеджмент в контексті комунікації
 • Управління стосунками та внутрішня комунікація
 • Емоційний інтелект

В межах кожного модуля відбуваються натхненні зустрічі з успішними представниками бізнесу та громадськими діячами, а також представниками УКУ.

Цінність програми

На програмі управлінці дізнаються, як керувати стратегічними пріоритетами компанії, будувати та управляти командами, створювати конкурентні переваги організації. Отримані інструменти для впровадження змін забезпечать особистий успіх та успіх організації.

Учасники отримають:

 • прикладне навчання у кращих експертів на основі кейсів, реальних прикладів із бізнесу та практичних завдань;
 • можливість здобути новий та структурувати набутий досвід;
 • зустрічі та дискусії з кращими бізнесменами-практиками України;
 • можливість обмінятися ідеями, отримати цінні бізнес-контакти і розширити власний світогляд у середовищі Бізнес-школи та УКУ.

Після завершення програми учасники отримають сертифікат Бізнес-школи УКУ (LvBS).

Для кого

Програма розрахована на керівників компаній середнього рівня управління, які мають амбіції, високий потенціал та бажання професійного росту і розвитку в своїх організаціях.

Викладачі
Відгуки

Першочергова цінність вказаної програми особисто для мене полягає як у розширенні теоретичної бази знань та світогляду в цілому, так і у можливості подальшого прикладного застосування здобутих навиків у власній управлінській діяльності, в тому числі за рахунок перегляду усталених шаблонних підходів до здійснення такої діяльності та пошуку креативних рішень на базі отриманих знань.

Також неоціненним є досвід та можливість встановлення, підтримання і подальшого розвитку контактів між студентами курсу з абсолютно різних сфер бізнесової діяльності.

Ірина Міщенко
Сайт-менеджер компанії «Синексус Україна»

Під час програми вдалось систематизувати старі знання, наклавши на них низку нового. Офлайн навчання, обмін досвідом із колегами із різних сегментів бізнесу ще раз нагадує, що всі ми однакові та маємо схоже наповнення лише по різному комбіноване. Приємно було відчути себе у колі однодумців та викладачів, що допомагають відчути зміни та налаштуватись на них.

Олександр Ольштинський
Менеджер з питань регіонального розвитку компанії ТОВ «ЕКОЛАБ ТЗОВ»

Дуже продуктивний курс! Дізнався багато нового та систематизував свої знання. Здається, що майже в усіх приходить такий етап у кар‘єрі, коли потрібно навчитися чогось нового, освіжити погляд. Викладачі Львівської бізнес школи УКУ допомагають у цьому. Приємна атмосфера, професійна організація. Надихають ставати кращим!

Владислав Качанов
Менеджер ЗЕД ТзОВ "Хінкель-Когут"

Це було неймовірно! Перше – неймовірна група: люди з Польщі, України, Львова, Києва, Тернополя. Від власників компаній – до лінійних працівників. НR-и, фінансисти, комерційні директори, CEO – всі були на одній хвилі, усі були відкриті. В такій аудиторії дуже легко працювати, атмосфера була дивовижна. Пройшовши курс, зрозуміла, що стала іншою людиною. Я отримала дуже багато інформації, яку треба втілити, дуже багато готових кейсів, дуже багато важливих рішень. На 100% вдалий викладацький склад, викладачі № 1, які приходять з питанням: «Чим я можу бути вам корисним?

Марина Телещук
Керівник проектів розвитку в Okto Via

Перш за все, відхід від стереотипів у подачі інформації, в організації процесу. По-друге, дуже високий рівень викладачів: це цікаві люди і добрі фахівці, це дуже корисно! Часом це навіть може переважувати над поданою інформацію. Тут є якась неповторна аура та дух цього закладу. Я заходжу сюди і я вимикаю телефон. Схоже відчуття маю, коли їду в Карпати, в якесь таке місце, де немає зв’язку і я вже недосяжний ні для кого; усі справи відходять на другий план, я розслабляюсь, концентруюсь та відпочиваю. Тут схоже тільки тут я концентруюсь на процесі і працюю

Олександр Кійко
cofounder of ТМ Prosto dobryi khlib

Це була реально крута пригода, в яку ти потрапляєш, як в інший світ! Приходить етап розвитку твоєї компанії, коли кількість людей настільки велика, що без якоїсь систематизації, без ключових крапок над «і», неможливо і потрібні саме ті знання, які отримуєш тут. Найбільше мені подобається підхід, який є в LvBS, що спочатку мають бути цінності, а гроші відходять на другий план. Якщо ти будуєш проект на основі цінностей – гроші завжди прийдуть. Головне, щоб у тебе була ідея, бажання її втілювати, а все інше – відбудеться. І це, напевно, найголовніше!

Юрій Сенюк
Director of МКS FACADE
Відео
Контактна особа
Христина Дольна
Операційна директорка