Зустрічі LvBS Alumni у березні та квітні

Випускники Львівської бізнес-школи УКУ матимуть у березні кілька можливостей зустрітися, а ще – запланувати участь в унікальній події у квітні. Отже, пропонуємо перелік заходів, запланованих для Alumni цього місяця:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 березня (17:30-19:30) – відбудеться зустріч із серії Alumni Company Visits. Цього разу випускників запрошує до себе на підприємство Оксана Гудзовата, випускниця програми KEMBA, співвласниця ТзОВ «Хліб-Трейд» (торгова марка «Просто добрий хліб»).

У програмі зустрічі: майстер-клас з випікання солодощів, невелика екскурсія підприємством та пекарнею, чаювання із свіжою випічкою. Традиційно для таких зустрічей Ви матимете нагоду задати свої питання Оксані щодо її досвіду ведення бізнесу, тож зголошуйтесь і не пропустіть таку можливість!

Адреса підприємства: вул. Львівська бічна 4, с. Сокільники, Пустомитівський р-н (не сплутайте з вул. Львівською!) – це близько 10 хв автомобілем від корпусу УКУ, що на Козельницькій.

Просимо реєструватись, надіславши листа Христині Мальцевій maltseva@lvbs.com.ua, або ж телефонуйте 050 93 11 019.

17 березня, 19:00 – традиційна неформальна зустріч випускників магістерських програм LvBS та теперішніх учасників під час навчального модуля на програмі KEMBA (місце зустрічі узгоджується).

Також заплануйте у квітні:

8 квітня, Львів – навчальна програма з провідним бізнес-футурологом світу Адріаном Сливоцьким «Бізнес-системи майбутнього», участь у якій візьмуть тільки випускники LvBS та теперішні учасники програми KEMBA та MSTM.

Адріан Сливоцький змусить вас задуматися про свою бізнес-модель, про те, куди рухається світ бізнесу, і де ваше місце в глобальному конкурентному середовищі. Деталі та реєстрація з посиланням.