«Бізнес-системи майбутнього»: Адріан Сливоцький у Львові (для учасників та LvBS Alumni)

Тільки для випускників Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) – унікальна нагода стати учасником одноденної програми провідного бізнес-футуролога світу Адріана Сливоцького у Львові «Бізнес-системи майбутнього». Приєднатися до інтенсивного навчального модуля для двох програм Школи – KEMBA та MSTM – можна у суботу, 8 квітня.

Відомий бізнес-мислитель підготував багато нового матеріалу, який згодом ляже в основу його майбутньої книжки, і цього разу говоритиме про бізнес-системи майбутнього. Адже сьогодні ми вже говоримо про конкуренцію, яка відбувається не лише на рівні бізнес-моделей, а й на рівні бізнес-систем – Samsung не конкурує з Apple, вони конкурують з масивною бізнес-системою, яку вибудувала Apple. То що таке бізнес-система? Це успішна бізнес-модель помножена на: амбітний план щодо вирішення проблемних точок споживачів, коаліції (партнери та платформи), алгоритми, місія (яка притягує найкращі таланти). Якщо будь-який з перелічених компонентів буде слабким, то порушиться вся система.

Традиційно, Адріан Сливоцький змусить вас задуматися про свою бізнес-модель, про те, куди рухається світ бізнесу, і де ваше місце в глобальному конкурентному середовищі.

Звертаємо Вашу увагу, що до навчального модуля у Львові можуть приєднатись лише випускники LvBS та учасники магістерських програм, які вже завершили навчання. Тож це хороша нагода знову повчитись разом!

Вартість участі – 6000 грн (без ПДВ). Реєстраційна форма доступна за посиланням.
Навчання проводитиметься англійською мовою з синхронним перекладом.

Якщо у Вас виникли запитання, просимо звертатися до:

Христини Мальцевої +380509311019, maltseva@lvbs.com.ua або
Анастасії Гірняк
+380676731876, ahirnyak@lvbs.com.ua

Також нагадаємо, що цієї весни Львівська бізнес-школа УКУ проводить ще дві програми з Адріаном Сливоцьким у Києві. А саме:

  • 5 квітня – інтенсив для менеджерів та підприємців «Архітектура бізнес-дизайну» про творення успішних бізнес-моделей та магнетичного попиту. Ця подія націлена на управлінські команди, менеджерів та підприємців. Детальніше читайте за посиланням.
  • 6-7 квітня – навчальна програма для власників та СЕО компаній «Business Design T&T». Це два дні інтенсивної роботи виключно з власниками та першими особами. Більше деталей за посиланням.

Контактна особа щодо програм у Києві: Мар’яна Паньків, +380676756608, mpankiv@lvbs.com.ua.