Андрій Гринчук про міжнародне структурування капіталу і офшори

26 Січ 2015

Олена Малець, учасниця MS in Innovations and Entrepreneurship

На одному з навчальних модулів команда молодих інноваторів та підприємців мала чудову нагоду прослухати лекцію з основ правового регулювання від одного з кращих експертів галузі – Андрія Гринчука. Зокрема, темами зустрічі були оподаткування в Україні, а також міжнародне структурування і офшори у світі.

Учасники MS in Innovations and Entrepreneurship дізналися багато нового та цікавого про правові основи виведення капіталу за кордон, його обслуговування та структурування. Також, ми зрозуміли чому Кіпр насправді не є офшором в розумінні українського права, та чому слова Арсенія Яценюка про те, що ера офшорів в Україні закінчилася, насправді є нездійсненими в найближчий час.

Крім цього, молоді інноватори отримали корисні консультації стосовно того, які іноземні юрисдикції є найбільш комфортними для розміщення власного капіталу, і в яких країнах містяться основні активи Google, Facebook, Apple, Ikea та інших міжнародних компаній.

«Основними цілями для використання міжнародного структурування власних активів є захист вашого бізнесу, конфіденційність володіння, оптимізація оподаткування, можливість врегулювання відносин між партнерами, підвищення ефективності управління активами та бізнесом і вихід на нові ринки», зазначив Андрій Гринчук.

На закінчення, учасники MSIE ознайомились з видами міжнародних структур, а також особливостями функціонування холдингових і операційних компаній. Тепер знання основ правового регулювання капіталу за кордоном допоможе учасниками мислити і діяти більш глобально у своїх майбутніх бізнес-проектах.