Ivey Business School використовуватиме кейс, розроблений Центром лідерства УКУ та LvBS

17 Січ 2018

Навчальний кейс, розроблений Центром лідерства УКУ спільно з Львівською бізнес-школою УКУ (LvBS), буде використовуватись у канадській Ivey Business School. Кейс розкриває проведення реформи у Міністерстві оборони України після революції Гідності.

Над навчальним кейсом працювала група дослідників та експертів з Центру лідерства УКУ та Львівської бізнес-школи УКУ. У ньому викладена історія роботи так званого «волонтерського десанту» – активістів та волонтерів, які працювали у міністерстві після революційних подій 2013-2014 року і ставили собі за мету запровадити зміни у сфері оборони України.

Головний протагоніст (герой) кейсу – Юрій Гусєв, який займав посаду заступника міністра та був серед тих перших людей, які прийшли до міністерства з-поза державної служби. Він мав фінансово-економічну освіту і дисертацію з економіки, а також закінчив управлінську програму з лідерства, управління, економічного розвитку і реформ у Гарвардській школі управління ім. Джона Кеннеді. Його досвід, освіта та підходи до управління були нетиповими для новітньої історії Міністерства оборони.

Кейс був розроблений у партнерстві із Ivey Business School (Канада), тож відтепер внесений у її базу навчальних матеріалів і буде використовуватись під час проведення навчальних програм. Андрій Рождественський, виконавчий директор Центру лідерства УКУ та співавтор кейсу зазначає, що топ-керівникам дуже важливо робити висновки не лише з успішних кроків, але й також із тих, які не мали успіху: «В нас були як вдалі реформи, так і невдалі, але для лідерів важливо рефлексувати і над перемогами, і над помилками. Цей кейс допоможе майбутнім та існуючим керівникам подивитися, що є важливим в управлінні змінами та які риси характеру лідера є для цього ключовими. Ivey відомі на весь світ своєю потужною базою кейсів, і те що саме наш кейс потрапив у цю базу показує, що в Центрі лідерства УКУ та LvBS працюють спеціалісти міжнародного рівня».

Нагадаємо, Центр лідерства УКУ – це дослідницько-методологічний проект, що ставить за мету здійснити прорив у розробці методології та інструментів викладання курсів лідерства: в рамках діяльності Центру передбачено розробку навчальних кейсів на тему лідерства та проведення дослідження феномену лідерства у сфері бізнесу, державного управління, військового та неприбуткового секторів.

Читайте також: «Час лідерства і довіри»: у Львові відкрили Центр лідерства УКУ