«Це був найкращий консалтинг, який я коли-небудь отримував!», – як працюють антикризові Дорадчі ради LvBS

10 Кві 2020

З початком карантину команда LvBS Consulting запустила новий продукт «Дорадча рада в час кризи», коли учасників та випускників програм Бізнес-школи УКУ консультують викладачі, експерти, підприємці-випускники Pro Bono.

«Коли ми запитуємо наших учасників та випускників, чому вони обрали для навчання саме Львівську бізнес-школу УКУ, більшість відповідає, що перш за все, через спільноту – відчуття приналежності до великої спільноти УКУ і можливість підтримати один одного у скрутну хвилину. Епідемія COVID-19, на яку наклалася глобальна економічна криза, саме час показати нашу спільноту в дії», – Роксоляна Вороновська, CEO LvBS Consulting, ділиться як виникла ідея запустити новий продукт «Дорадчі ради в час кризи».  

За три тижні антикризовим пакетом дорадчих рад скористалися 9 компаній. Зустріч проходить у форматі бліц-консалтингу, у якій беруть участь фахівці з різних сфер, зокрема фінансисти, маркетологи, HR-спеціалісти. Спільно вони розбирають конкретну проблему компанії, з якою керівники зіткнулися із впровадженням карантину. 

«За півтори години ми разом з клієнтом встигаємо розібрати його бізнес на сектори, визначити проблемні сегменти та запропонувати найбільш ефективні рішення у різних сферах: від умов кредитування чи кризового менеджменту до стратегії масштабування та сегментування клієнтів і працівників», – додає Роксоляна Вороновська. 

Самі ж підприємці, які вже скористалися консультацією від Дорадчої ради LvBS Consulting, переконані такий формат допомагає їм по-новому подивитися на кризову ситуацію у їхніх компаніях та за горою проблем побачити нові можливості.  

Андрій Тильний, директор Pixel

«Ця зустріч була вкрай необхідною саме зараз і дала поштовх до дій. Ми вже зробили кілька кроків, які проговорили під час консалтингу і активно працюємо в окресленому напрямку: відбулися збори з працівниками, люди шукають можливостей надавати послуги обслуговування віддалено, працюємо над відкриттям потенціалу до нових умінь та навичок у людей. Це був найкращий консалтинг, який коли-небудь доводилося отримувати!» 

Олена Созанська, «Таор Карпати», консультант у галузі HoReCa

«Дякую за чудову ініціативу у цей непростий час. Формат зустрічі досить ефективний. За годину кожен сказав все те, що могло б стати корисним. Під час обговорення випадково натрапила теж на цікаве рішення та можливість для співпраці з компанією на літній сезон у форматі залучення їхніх спеціалістів до організації дитячого дозвілля».

Христина Орищак, керівниця магазини дитячого одягу «Пташеня» 

«Дуже дякую вам за таку цінну можливість консультації. Це неймовірна підтримка і допомога для мого малого бізнесу».

Наталія Смуток, засновниця мережі дитячих садочків «Інноваційний простір СвітЛичка»

«Болючі рішення з оптимізації прийняті, команда згуртувалась і включилась: спільна загроза об’єднує краще, ніж будь-який корпоратив. Клієнти підтвердили, що освіта діток в пріоритеті. Є люди, які готові продовжувати співпрацю на волонтерських засадах ще інтенсивніше, ніж будь-коли».

Якщо ви випускник LvBS, то можете також отримати безкоштовну консультацію, для цього просимо заповнити анкету.

Якщо ви випускник і готові стати експертом, аби поділитися своїм досвідом та знаннями, заповніть, будь ласка, цю форму