Джон Конбере

Visiting professor
Джон Конбере
  • Доктор Конбер співдиректор Інституту SEAM та консультант з розвитку організацій.
  • Протягом 13 років він був професором з розвитку організацій у Університеті Сент-Томаса, Міннеаполіс, Міннесота, США, де він був головою кафедри і директором докторської програми з розвитку організацій; також він був посередником і консультантом з управління конфліктами.
Програми та курси на яких викладає:
SEAМ: ментальна модель менеджменту майбутнього
Досвід викладача

Доктор Конбере отримав ступінь бакалавра в Браунському університеті, ступінь магістра богослов’я в Епіскопальній богословській школі та ступінь доктора педагогіки в Університеті Міннесоти.

У 2009 році він працював як стипендіат Фулбрайта в Національному університеті “Києво-Могилянська академія”; і був міжнародним стипендіатом Інституту відкритого суспільства, допомагаючи у розвитку факультету в Києво-Могилянській академії (2010-2011 роки).

Доктор Конбер зараз є співдиректором Інституту SEAM та консультантом з розвитку організацій. Протягом 13 років він був професором з розвитку організацій у Університеті Сент-Томаса, Міннеаполіс, Міннесота, США, де він був головою кафедри і директором докторської програми з розвитку організацій; також він був посередником і консультантом з управління конфліктами.

Він викладав курси з розвитку організацій в УКУ (2013-2015), управління конфліктами в Університеті Ліон (2008-2011), управління конфліктами в Бізнес-школі Києво-Могилянської академії (2006-2008) та проводив дослідження в рамках докторської програми в Національному університеті Києво-Могилянська академія (2008-2009); а також викладав посередництво на робочому місці в Українському центрі посередництва в Києві (2009).

Медіа
Books