Євген Глібовицький

Викладач програм з комунікацій та управління репутацією. Засновник експертної компанії pro.mova, член Несторівської групи, член наглядової ради Суспільного мовлення.
Євген є консультантом із комунікацій, викладач програм із комунікацій для медіа, бізнесу та неприбуткових організацій.
Член спостережної ради Фонду Гонгадзе, член ради Комітету підприємців Львівщини, член асоціації фахівців з громадських зв’язків UAPR.
Був штатним працівником великих українських медіа (Студія 1+1,до того «Перший національний» та «Киевские Ведомости», на початку кар’єри «PostПоступ» і радіо «Промінь»), працював з провідними медіа як всередині країни, так і за її межами («Дзеркало тижня», радіо «Эхо Москвы»«Ukrainian Weekly», працював локальним співпродюсером для американських телеканалів CBS таPBS, британської BBC).
Як журналіст, має досвід роботи в «гарячих точках» (Югославія, 1999) та в кризових умовах (закарпатські повені 1998-1999; події після терактів 11 вересня в Нью-Йорку і Вашингтоні, 2001; країни Близького Сходу, 2002; справа Гонгадзе та політична криза 2001-2002).
У 2002-2003 разом з Романом Скрипіним та Андрієм Шевченком був співрозробником концепції «5 каналу». У 2002 відмовився працювати в новинах на 1+1 через цензуру, був засновником Київської незалежної медіа-профспілки, а з часом –  її головою.
Закінчив Києво-Могилянську академію за спеціальністю «політологія», також навчався в Блафтонському університеті (Огайо, США) та Львівському національному університеті імені Івана Франка.