Big Day: LvBS Graduation 2018! Розклад заходів

З нетерпінням чекаємо 30 червня, коли відбудуться випускні урочистості Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) спільно з Українським католицьким університетом! Запрошуємо наших друзів, учасників, випускників та партнерів розділити з нами день, на який усі чекали та багато працювали, аби зробити #LvBSGraduation2018 реальним!

30 червня, Львів
Детальніше

«Давид перемагає». Унікальний проект з Адріаном Сливоцьким

Львівська бізнес-школа УКУ спільно з Адріаном Сливоцьким запускає унікальний проект. На цій сторінці ми публікуватимемо в open source доступі нову книжку Адріана Сливоцького «Давид перемагає», що є покроковим планом для побудови такої компанії, яка може перемагати глобальних гігантів. Чому саме ця книжка і чому саме зараз? Тому що ми віримо, що наступний Давид, який зможе конкурувати з Apple, Amazon, Uber, Airbnb та іншими, буде саме з України…

LvBS розпочала співбесіди вступників на магістерські програми. Запрошуємо на зустріч!

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) розпочала проводити співбесіди на 4 професійні програми магістерського рівня! Приходьте знайомитися за кавою з менеджерами програм, заплануйте міні-екскурсію Центром Шептицького та дізнавайтесь більше про можливості навчання.

Бізнес як військова стратегія: досвід битви під Берестечком [Берестечко, Дубно]

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на третю програму із циклу семінарів «Бізнес як військова стратегія» для управлінців на основі нового для української бізнес-освіти формату: навчання через ознайомлення з історичними подіями та проектування аналогій на сучасні стратегії бізнесу.

5-6 липня, Берестечко, Дубно
Зареєструватися

Корпоративні програми від LvBS

За допомогою Львівської бізнес-школи УКУ продіагностуйте потреби вашого бізнесу та отримайте навчальну програму, що відповідає потребам та запитам вашої компанії.

Шукайте актуальні знання на платформі LvBS Knowledge!

Про все найцікавіше зсередини школи, про актуальні теми, поради для бізнесу, тренди та лайфхаки, а також відгуки учасників наших програм читайте на платформі LvBS Knowledge.

Дізнавайтесь
про новини та події