Вступ 2020 до LvBS: час досягати цілей!

Вступ 2020 до Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) – відкрито! Час досягати цілей, запланованих на цей рік. Встигніть скористатися *ціною ранньої реєстрації на 5 магістерських програм професійного рівня, акредитованих Міністерством освіти та науки України: Key Executive MBA, MSc in Technology Management, MA in Human Resources and Organization Development, MSc in Innovations and Entrepreneurship, MSc in Marketing Management.

Open House у Києві: Освіта з LvBS та УКУ

Зустрічайте Український католицький університет та Львівську бізнес-школу УКУ (LvBS) у Києві! 14 березня ми запрошуємо вас на День відкритих дверей (Open House). Говоритимемо, передусім, про якісну освіту як інвестицію в себе та свій розвиток, як виховуються лідери майбутнього, про управління собою та людьми, інновації в навчанні та вплив освіти на професійне зростання. І все це на прикладі «живих кейсів» – випускників LvBS та УКУ.

14 березня, Освіторія Хаб
Дізнатися більше

Вийдіть на новий рівень разом з LvBS Consulting

LvBS Consulting заснований на більш як десятирічному досвіді Львівської бізнес-школи УКУ в бізнес-освіті, в розвитку малого і середнього підприємництва. Мета LvBS Consulting – допомогти бізнесу вийти на якісно новий рівень розвитку: залучити більше клієнтів, масштабуватися, налагодити фінансову систему, структурувати роботу з командою, виходити на глобальні ринки.

Купуйте нову книгу Адріана Сливоцького “Давид перемагає”

Львівська бізнес-школа УКУ спільно з Видавництвом Українського Католицького Університету презентують книгу відомого світового бізнес-футуролога Адріана Сливоцького “Давид перемагає: дисципліна неспівмірної перемоги”, яка є покроковим планом для побудови такої компанії, яка може перемагати глобальних гігантів. Книгу можна придбати у Львівській бізнес-школі УКУ та в книгарнях Львова.

Корпоративні програми від LvBS

За допомогою Львівської бізнес-школи УКУ продіагностуйте потреби вашого бізнесу та отримайте навчальну програму, що відповідає потребам та запитам вашої компанії.

Шукайте актуальні знання на платформі LvBS Knowledge!

Про все найцікавіше зсередини школи, про актуальні теми, поради для бізнесу, тренди та лайфхаки, а також відгуки учасників наших програм читайте на платформі LvBS Knowledge.

Дізнавайтесь
про новини та події