LvBS Open House: Бізнес-освіта 2019 – це Твій час!

Якщо ви в роздумах про бізнес-освіту і готові інвестувати у свій розвиток вже сьогодні та розпочати навчання на дворічній магістерській програмі професійного рівня вже цієї осені – ми маємо для вас чіткий план! Вступ 2019 до Львівської бізнес-школи (LvBS) розпочато, і ми запрошуємо вас 12 березня на LvBS Open House: Бізнес-освіта 2019 – це Твій час!

LvBS Open House – це чудова нагода відвідати майстер-класи від магістерських програм Школи, дізнатися більше про кожну з них, поспілкуватися з менеджерами програм, викладачами та випускниками LvBS і розвіяти свої міфи щодо бізнес-освіти та навчання у дорослому віці та впродовж усього життя. Окрім цього, ми надамо вам чіткий план дій та розповімо про ваші подальші кроки, необхідні для успішного вступу.

Open House – це формат «Дня відкритих дверей» і чудова можливість дізнатися більше про магістерські  програми професійного рівня, що пропонує LvBS, а також про програми Executive Education:
– у чому переваги та відмінності цих навчальних програм на ринку
– які головні точки диференціації
– кому будуть корисні ці навчальні програми
– як бізнес-освіта може вплинути на особистісний та професійний розвиток
– історії випускників
– тренди, які допомагають бути готовими перед викликами майбутнього.

На LvBS Open House ви зможете під час індивідуальних сесій дізнатися точково про кожну окрему магістерську програму:

Key Executive MBA – це програма для власників та керівників бізнесу, яка дає саме ті знання, які підсилять досвід для трансформації компанії перед викликами майбутнього.
MSc in Technology Management – єдина у Східній Європі програма, розроблена для управлінців та топ-менеджерів технологічних компаній, завдання якої – об’єднати та підсилити їхні технічні та бізнес-компетенції, поглиблення розумінь потреб клієнтів, розвиток власних управлінських та лідерських навичок.
MA in Human Resources and Organization Development – єдина магістерська програма міжнародного рівня в Україні з управління персоналом та організаційного розвитку. Розроблена спеціально для тих HR-фахівців, що прагнуть структурувати власний досвід, здобути HR і бізнес-експертизу міжнародного рівня та розвинути професійні компетенції майбутнього.
MSc in Innovations and Entrepreneurship (Інновації та підприємництво) – унікальна програма магістерського рівня в Україні, яка надає системні знання для створення власного бізнесу в технологічній або інноваційній сферах.
MSc in Marketing Management – сучасна європейська магістерська програма з маркетингового менеджменту, що об’єднує найкращі практики світової бізнес-освіти та досвід українських та міжнародних компаній. Для молодих людей, які хочуть побудувати кар’єру у сфері маркетингу та реалізовувати неординарні проекти.

Програма заходу:

17:00-17:15 Реєстрація всіх учасників + вітальна кава
17:15-18:15 Ярмарок навчальних програм (можливість взяти участь в індивідуальних сесіях-презентаціях магістерських програм LvBS)
18:15-19:15 Паралельні майстер-класи/воркшопи від програм

1. Кеy Executive МВА-сторітелінг. Для чого мені бізнес-освіта.
Учасники:

  • Олег Баран, співвласник та директор компанії «Барком», ТМ «Родинна ковбаска», учасник програми
  • Максат Сабиров, співвласник компаній у сферах ІТ та добувної промисловості в Киргизстані. Перший учасник програми, який переїхав до України на 2 роки, щоб навчатися у Львівській бізнес-школі УКУ
  • Андрій Дзюбан, успішний ресторатор, співвласник мережі «Майстерня карамелі» та ресторанів «Дублін», «Tante Sophie», випускник програми 2018 року.

2. MSc in Technology Management . Experience replay: машинне навчання і як його використовувати у житті.
Учасник: Микола Максименко, Acting R&D Director, SoftServe, учасник програми MSc in Technology Management

3. MA in Human Resources and Organization Development: «Тактика роботи HR за умови зовнішньоорганізаційної нестабільності»
Учасниця: Наталія Кіяновська,  HR-менеджер, тренер, консультант, колишній HR Department Manager у SoftServe Business Systems, випускниця програми MA in Human Resources and Organization Development

4. MSc in Innovations and Entrepreneurship: «Від пошуку бізнес-ідей до їх успішної реалізації, або Чому для втілення мрії вам необхідні фінанси?». Учасники:

  • Андрій Жовтанецький, викладач LvBS
  • Роман Никулишин, CEO – IMAGINE Design Bureau & AdVerto, випускник MSc in Innovations and Entrepreneurship

5. MSc in Marketing Management: «Вибір наосліп. Як продати те, що не продається»
Учасник: Ігор Блистів, маркетинг-директор компанії «Кормотех», випускник програми Key Executive MBA Львівської бізнес-школи УКУ, член академічної ради програми MSc in Marketing Management.  Має досвід роботи в маркетингу понад 14 років.

При заповненні реєстраційної форми, будь ласка, вкажіть, якою саме програмою ви цікавитесь і які майстер-класи плануєте відвідати. Вхід вільний лише за умови підтвердженої реєстрації від організаторів.

[register-button token=’64498a07-1965-4283-8af5-ee5f1d2e6b03′ title=’Зареєструватись’]

Місце проведення: Львів, Центр Шептицького, вул. Стрийська, 29, кампус Українського католицького університету
Контактна особа: Олена Янковська, +38 (067) 673-18-76, media@lvbs.com.ua

Довідка. Вступ-2019. Це Твій час! Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) оголошує про початок вступної кампанії – Вступ-2019. Це Твій час! Ми запрошуємо на 4 магістерські програми професійного рівня, акредитовані Міністерством освіти та науки України: Key Executive MBA, MSc in Technology Management, MA in Human Resources and Organization Development, MSc in Innovations and Entrepreneurship. Долучайтесь до спільноти зростання LvBS!