Be like Шептицький! Підтримай Центр підприємництва УКУ

11 Сер 2017

Цієї осені у новозбудованому Центрі Митрополита Андрея Шептицького Українського католицького університету розпочне свою роботу Центр підприємництва УКУ. Запрошуємо тебе уже зараз стати творцем та учасником проривного для української освіти проекту!

дши

Центр підприємництва УКУ має на меті розвивати бізнес-проекти його учасників у трьох різних сферах:

  • Освітні технології (EdTech)
  • Соціальне підприємництво
  • Креативні індустрії

Особливість проекту в тому, що ще під час навчання в університеті студенти УКУ зможуть в партнерстві з випускниками та учасниками програм Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) заснувати власний бізнес і впроваджувати успішні проекти та стартапи. Завдяки співпраці з міжнародними партнерами Центр стане платформою викладання, наставництва і розвитку підприємців в Україні. Його ідея – це синтезований досвід на основі аналізу найкращих акселераторів за кордоном.

Формат роботи: швидка акселерація упродовж 2,5 місяців, що поєднує як навчання, так і менторство, тобто, Центр допомагатиме розвивати проекти на ранній стадії. «З лабораторії не вийде жоден проект, який не буде спроможний на довготривале існування», – пояснює керівник Школи журналістики УКУ отець Павло Худ.

Хто може стати учасником навчання у Центрі підприємництва? «Цей проект може стати прикладом українського Стенфорду, адже саме такі університети, як Стенфорд, мають культуру підприємливості, культуру, у якій молоді люди не бояться ризикувати і пробувати себе в стартапах та проектах. І це те, що ми хочемо запропонувати студентам усіх факультетів нашого університету!» – каже декан-засновник LvBS, проректор УКУ Софія Опацька.

Пройти акселерацію після відбору зможуть 6 команд, в кожній з яких має бути людина, яка вже має досвід підприємництва і розуміє базові бізнес-концепції.

Чого навчатиме Центр? Студенти отримають знання про освітні концепції і стратегії, психологію освіти й дизайн, основи tech-підприємництва, розвиток бізнес-стратегій, дизайн мислення і створення прототипів, розвиток продукту, продаж і маркетинг, фінанси та інвестиції, управління командою та командні процеси, лідерство і творення команди, презентаційні навики.

 

З ким працюватиме Центр? Викладачами, спікерами, менторами Центру будуть практики та експерти, випускники УКУ та LvBS. У співпраці з міжнародними партнерами Центр перейматиме досвід, організовуватиме міжнародні стажування, а також по можливості проводитиме практичні дослідження бізнес-клімату, бізнес-потенціалу та зростання бізнесу в Україні.

Серед ключових партнерів: УКУ, магістерські програми з інновацій та підприємництва MSc in Innovations and Entrepreneurship та з технологій управління MSc in Technology Management LvBS. Міжнародні партнери: наукова спільнота (Університет Чикаго Польський Центр інновацій та підприємництва, Центр підприємництва Berkley University, Стенфордський університет, Edupolis Berlin,  Enpact Berlin, освітній партнер у Норвегії, та EdTech акселератор з Фінляндії – xEdu). Партнери в галузі: GrowthUp, Greencubator, Unit City, спільнота випускників MBA.

Як фінансуватиметься Центр? Коштом LvBS та краудфандингу. «Це – шанс для студентів розпочати свою справу разом з колегами, випускниками університету чи учасниками навчальних програм LvBS. Для того, щоб вже цієї осені розпочати навчальні програми Центру підприємництва, ми оголошуємо університетську кампанію зі збору коштів», – розповідає керівник Центру підприємництва УКУ Михайло Думанський. Внутрішня краудфандингова кампанія в УКУ стане першим етапом для того, аби забезпечити розвиток центру та запуск навчання команд у сфері EdTech. Наступним кроком буде вихід проекту на спільнокошт BigIdea. «Але є щось знано важливіше за кошти: під вашою фінансовою підтримкою ми розумітимемо вашу довіру до цього проекту», – додає о. Павло Худ.

Доки триватиме краудфандингова кампанія в УКУ? 50 днів.

Як допомогти мрії про Центр підприємництва стати реальністю? Підтримати проект може кожен учасник спільноти УКУ. Be like Шептицький, підтримай освітній простір УКУ. Твій навіть найменший внесок стане частиною нашого спільного великого результату!

Ознайомся з деталями проекту, та як його підтримати на сайті ucucfe.lvbs.com.ua.

Маєш запитання? Звертайся: connect.cfe@lvbs.com.ua.