Вступ 2022 до LvBS. Важливі наступні кроки

27 Лип 2022

Вступ 2022 до Бізнес-школи УКУ (LvBS) триває. Про важливі наступні кроки, які вам слід здійснити, особливо якщо ви вступаєте на основі диплому магістра/спеціаліста, розповімо вам далі.

Якщо ви завершили попереднє навчання з дипломом бакалавра, то ви повинні були до 17 липня зареєструватися на тест МТНК (Магістерський тест навчальної компетентності). Сподіваємося, ви це зробили:).

  • Основна сесія МТНК проводитиметься у період з 10 серпня до 17 у тимчасових екзаменаційних центрах в Україні та за кордоном.
  • Прийом заяв та документів розпочинається 16 серпня і закінчується о 18:00 15 вересня.

Якщо ж у вас диплом магістра чи спеціаліста і ви не встигли зареєструватися на тест МТНК  – не хвилюйтесь. Для вас діє право пройти усну співбесіду з іноземної мови у закладі освіти. Реєструйтесь на нашому сайті на сторінках програм і ми розповімо вам про ваші подальші кроки.

Загалом, якщо ви плануєте вступати у цьому році, вам необхідно:

  1. Зареєструватись на нашому сайті та пройти ознайомчу зустріч з менеджером програми (офлайн чи онлайн).
  2. Подати заяву на вступ.
  3. Скласти відповідні вступні іспити.
  4. Ознайомитися з результатами вступу (рейтингові списки рекомендованих до зарахування) та виконати вимоги до зарахування (подати оригінали потрібних документів, укласти договір про навчання).
  • Дати вступних іспитів ще погоджуються. 

*Для уточнення деталей сконтактуйтесь, будь ласка, з менеджером програми.

Читайте також: LvBS. Оновлені правила щодо Вступу 2022 року

 Більше дізнатися про Навчальні програми LvBS!

Для перших осіб бізнесу Key Executive MBA  (Бізнес-адміністрування) – програма, яка дає саме ті знання, які мають підсилити досвід для трансформації компанії перед викликами майбутнього. І все це через призму етики та філософії бізнесу, лідерства, що допомагає вистояти у найскрутніші часи.

MSc in Technology Management (Управління технологіями) – розроблена для керівників вищої ланки технологічних компаній. Спрямована на об’єднання технічних та бізнес-компетенцій, поглиблення розумінь потреб клієнтів, розвиток власних управлінських та лідерських навичок.

MA in Human Resources and Organization Development (Управління персоналом та організаційний розвиток) – розроблена спеціально для HR-фахівців, що прагнуть структурувати власний досвід, здобути HR і бізнес-експертизу міжнародного рівня та розвинути професійні компетенції майбутнього. Випускники програми активно зростають і стають бізнес-партнерами компаній.

MSc in Innovations and Entrepreneurship (Інновації та підприємництво) – унікальна програма магістерського рівня в Україні, яка надає системні знання для створення власного бізнес-проекту в технологічній або інноваційній сферах.

MSc in Marketing Management (Менеджмент маркетингової діяльності) – сучасна європейська магістерська програма з маркетингового менеджменту, що об’єднує найкращі практики світової бізнес-освіти та досвід українських та міжнародних компаній. Для людей, які хочуть розвивати кар’єру в сфері маркетингу та реалізовувати неординарні проекти.

Слідкуйте за оновленням інформації про вступ на нашому сайті!