Підтримай Україну зараз! Дізнатись більше

Сертифікатна програма з Управління технологіями

Унікальна комплексна навчальна програма для розвитку візіонерського бачення технологічного бізнесу

Початок

Зима 2025

Тривалість 1 курсу

2-3 дні

Мова викладання

Англійська

Місто

Львів

pageid = 22208
Про програму

Програма складається з 5-ти навчальних блоків, необхідних для розуміння сучасних інструментів ефективного управління технологічними компаніями і поділені за наступними напрямками: управління технологіями, управління інформацією та управління людьми. 

Упродовж навчання наші учасники: власники та директори  технологічних компаній малого та середнього розміру або керівники департаментів великих технологічних компанії, зможуть отримати розуміння цілісної системи та необхідні базові знання з 5 ключових функціональних напрямків управління бізнесом. 

По завершенні повної програми учасники знатимуть як системно будувати та інноваційно розвивати технологічний бізнес, поєднуючи технічні та бізнес-компетенції, а також підсилять свої знання в питаннях управління людьми та лідерства.

Сертифікатна програма також допоможе краще зрозуміти формат навчання на магістерській програмі. І, за умови успішного проходження усіх п’яти курсів та складання вступних іспитів, учасники матимуть можливість продовжити навчання на магістерській програмі з управління технологіями Бізнес-школи УКУ MSc in Technology Management.

Структура програми

Навчальна програма складається з 5-ти навчальних курсів. Кожен з них триватиме 2-3 дні та включатиме 12-18 навчальних годин.

Програма стартує в січні 2025 року з інтервалом в 1 курс на місяць. Завершальний курс програми планується у травні 2025.

Курси сертифікатної програми:

Для кого

Сертифікатна програма з Technology Management розроблена для:

  • Управлінців технологічних компаній.
  • Власників бізнесів чи стартапів у технологічній сфері.
  • Команд або осіб, які хочуть краще зрозуміти як працюють компанії на базі використання нових технологій.
Цінність програми

Після завершення програми учасники зможуть:

  1. Об’єднати та підсилити свої технічні та бізнес-компетенції.
  2. Покращити розуміння ключових процесів у технологічних компаніях.
  3. Вдосконалити управлінські та лідерські навички.

По завершенні програми учасники отримають:

  1. Сертифікат Бізнес-школи УКУ (LvBS) про програму або окремо пройдений навчальний курс.
  2. Можливість продовжити навчання на магістерській програмі MSc in Technology Management  (за умови дотримання правил вступу) та отримати знижку на оплату за навчання (10% за умови проходження усіх 5 курсів сертифікатної програми).

 

Викладачі
Відео
Контактна особа
лвбс львівська бізнес-школа бізнес-школа уку уку український католицький університет lvbs lviv business school ucu business school ucu ukrainian catholic university львівська бізнес-школа бізнесу
Остап Саловський
Академічний менеджер програми MSc in Technology Management