UCU Business School Open House: «Українська бізнес-освіта, що творить зміни»

День відкритих дверей від Бізнес-школи УКУ! Запрошуємо 11 травня на Open House «Українська бізнес-освіта, що творить зміни».  Змістовні дискусії, зона нетворкінгу та презентацій магістерських програм й інших можливостей навчання в Бізнес-школі УКУ, знайомство з кампусом та випускниками школи, цінні інсайти від спікерів, обмін досвідом – усе це та багато іншого ми готуємо для вас у суботу, 11 травня. Долучайтесь! Також зможете приєднатися онлайн до дискусій, якщо ви з іншого міста.

лвбс львівська бізнес-школа бізнес-школа уку уку український католицький університет lvbs lviv business school ucu business school ucu ukrainian catholic university львівська бізнес-школа бізнесу день відкритих дверей open house

Програма UCU Business School Open House:

11:30-12:00 – екскурсія кампусом УКУ.

12.00 – відкриття та знайомство. Зона нетворкінгу на терасі кампусу впродовж всієї події, знайомство з програмами Бізнес-школи, умовами вступу та можливостями навчання.

12:30-13:30 дискусія на тему «Українська бізнес-освіта, що творить зміни» за участі:

  • Софія Опацька – декан-засновниця та Голова Наглядової ради Бізнес-школи УКУ.
  • Мартин Ковалко – підприємець, co-founder «FreshBar», ігротехнік в проєкті «market battle», засновник і співорганізатор усіх трьох TEDxLviv, співзасновник keywords.agency.
  • Наталія Лагоцька – академічна лідерка магістерської програми MSc in Managing Impact-Driven Organizations
  • Ігор Блистів – директор програми MSc in Marketing Management, член академічної ради та викладач програми, засновник UA MARKETING CLUB. Експерт з понад 20-річним досвідом в маркетингу. Маркетинг-директор та директор з інновацій компанії «Кормотех». Академічний лідер та викладач програми управлінського розвитку «Маркетинг для бізнесу».

модерує: Наталія Обозненко – академічна директорка Бізнес-школи УКУ

13:30-14:00 – перерва

14:00-15:00 – дискусія на тему: «Як запускати українські проривні продукти? Найкращі тренди Product Development та Product Marketing» за участі:

  • Scott Sehlhorst – фахівець та консультант у галузі менеджменту продуктів з більш ніж 27-річним досвідом, викладач магістерської програми Msc in Technology Management (передбачена також онлайн-трансляція дискусії).
  • Олена Занічковська – співвласниця та директорка з продуктової стратегії у The Gradient, засновниця Art for Life, викладачка Бізнес-Школи УКУ.
  • Микола Максименко – директор магістерської програми MSc in Technology Management, кандидат фізико-математичних наук, науковець. Співзасновник deep tech стартапу Haiqu, стратегічний радник та колишній віце-президент з R&D у компанії SoftServe.
  • Іван Петренко – виконавчий директор CfE Accelerator та керуючий партнер фонду Angel One

15:00-15:30 – продовження нетворкінгу.

Ви маєте змогу як долучитися до обох дискусій, так і обрати найцікавіше для вас. Упродовж всієї події з 12:00 до 15:15 на терасі кампусу відбуватиметься нетворкінг та презентації магістерських програм та програм управлінського розвитку, інтерактив, спілкування за кавою та лимонадом, частування. Також за бажанням – екскурсії кампусом.

Участь у події безкоштовна за умови реєстрації*

 

UCU Business School Open House – це чудова можливість зануритися в атмосферу, в якій навчаються студенти. Дізнатися більше про Вступ 2024 на магістерські програми, отримати всю необхідну інформацію про здобуття бізнес-освіти, зрештою познайомитися з нами та чудово провести цей день.

Місце події: кампус Бізнес-школи УКУ, м. Львів, вул. Козельницька 2а
Контактна особа: Мілена Яцишин, івент-менеджерка, myatsyshyn@lvbs.com.ua, 0973347047

Бізнес-школа УКУ  — це школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту й відповідальну бізнес-спільноту в Україні вже 16 років. Сучасний навчальний кампус у Львові, кращі викладачі практики та іноземні лектори, партнерства з топовими університетами світу, активна спільнота випускників.

Місія школи — «Україна на бізнес-карті світу», адже тут вірять, що лише сильні компанії з етичними підходами та глобальним мисленням здатні зміцнити Україну як всередині, так і її бренд на світовій мапі.

Бізнес-школа УКУ налічує 5 магістерських програм, акредитованих Міністерством освіти та науки України:
Key Executive MBA, MSc in Technology Management, MSc in Managing Impact-Driven Organizations, MSc in Innovations and Entrepreneurship, MSc in Marketing Management. 

Школа пропонує також понад 25 програм управлінського розвитку та корпоративне навчання.  Більше 630 осіб входять Спільноту Alumni LvBS, а випускники середньострокових програм доєднуються до LvBS Club.