Зустріч Спільноти LvBS з Костянтином Пацерою: Клієнт як ціль: для чого вашому бізнесу клієнтська аналітика?

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує у п’ятницю, 15 червня, на зустріч Спільноти LvBS з Костянтином Пацерою, викладачем LvBS та головою компанії Analytical Boutique: «Клієнт як ціль: для чого вашому бізнесу клієнтська аналітика?».

На зустрічі поговоримо про те:

  • З чого зазвичай компанії розпочинають свій шлях у сфері клієнтської аналітики та з чого було б варто розпочинати.
  • Що таке описова, прогнозна, рекомендаційна аналітика.
  • Які основні стратегічні та тактичні задачі клієнтського аналізу.
  • Яку користь приносить аналіз клієнта компаніям.

Коли: п’ятниця, 15 червня, о 18:30-20:00
Місце проведення: Центр Шептицького, авд. 402, вул. Стрийська, 29
Вартість участі: 350 грн. Для випускників програм MSс in Technology Management та Key Executive MBA LvBS участь у подіях Спільноти безкоштовна.
Контактна особа: Ярина Шеремета, spilnota@lvbs.com.ua, +38 (067) 673 18 76

Костянтин Пацера – викладач Львівської бізнес-школи УКУ, голова компанії Analytical Boutique. Консультує компанії з питань бізнес-аналізу та аналітичного CRM. Серед клієнтів – Київстар, Imperial Tobacco, Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД, Nemiroff, Райффайзен Банк Аваль, Укрсиббанк, Kraft Foods, Bayer. З 2006 по 2012 рік викладав в kmbs [Києво-Могилянській бізнес-школі] курси Бізнес-аналіз, який включав в себе маркетингові дослідження, бізнес-статистику, бізнес-прогнозування, сегментацію, прогнозну аналітику, оптимізацію, якісні методи аналізу та CRM.

Спільнота LvBS – це інноваційна інтелектуальна платформа для розвитку бізнесу, постійного розвитку особистостей та представників компанії. Більше про проект та умови участі.