Адріан Сливоцький: 5 фактів про одного з кращих бізнес-мислителів світу

3 Кві 2015

Адріан Сливоцький – єдиний українець, який двічі входив до топ-50 бізнес-мислителів світу (рейтинг «Thinkers 50» ) та визнаний одним з кращих бізнес-консультантів сучасності (входить до топ-25). Tvoemisto.tv пропонує п’ять цікавих фактів про одного з найкращих бізнес-мислителів світу.

Нова програма від Адріана Сливоцького – вперше в Україні

 

1. Сливоцький народився в Нью-Йорку. Батько – виходець з Івано-Франківщини, мати – зі Львова. Під час Другої світової емігрували до США. Навчався у юридичній школі та Гарвардській бізнес-школі.

2. У 1984 році з двома товаришами заснував консалтингову компанію Oliver, Wyman&Company. Зараз вона – третя за величиною в США у своїй сфері, після McKinsey та BCG. Щороку відкривають офіси в різних країнах.

3. Консультує компанії зі списку «Fortune Global 500» — рейтинг 500 найбільних світових компаній. Навчає топ-менеджменту представників провідних компаніях світу: Nike, Hyundai, Microsoft, Samsung, IBM, Boeing, Renault, GM, , Bank of America, GM, Walmart, 3M, Johnson & Johnson, Dow Jones, GE, Federal Express та ін. За його навчальною методикою прориву досягають світові лідери ринку.

4. Живе у Кембриджі, штат Массачусетс. Має дорослих сина і двох доньок. Уся родина вільно розмовляє українською. Хоче навчити онуків – 4-річного Олександра та 3-річну Софію – читати рідною мовою.

5. Приїздить в Україну, аби навчати українських підприємців мислити глобально і будувати глобальний бізнес. Вірить, що Україна стане сильної державою, зокрема тоді, коли тут хтось з бізнес-лідерів побудує потужний глобальний бренд. Вважає, що головне для успіху –  це «стратегія мислення, аналіз сили і слабкостей супротивника».

Джерело: Твоє місто