Початок

20 січня 2022 року

Тривалість

3 дні

Мова викладання

Англійська

Місто

Львів

Вартість усіх модулів

2400$

HR менеджмент для технологічних компаній

Курс, який допоможе менеджерам і власникам технологічних компаній побудувати ефективний HR напрямок та зрозуміти роль HR менеджера

Про програму

Львівська бізнес-школа УКУ запрошує на сертифікаційне навчання в офлайн-форматі. Програма складається з декількох обов'язкових курсів, які входять до магістерської програми, і поділені за напрямками: технології, бізнес та менеджмент, а також розвиток soft skills. Кожен курс націлений на здобуття необхідних знань у конкретній галузі.

Курс «HR менеджмент в технологічних компаніях» – третій курс у сертифікаційній програмі. Він допоможе менеджерам і власникам компаній побудувати ефективний HR напрямок та зрозуміти роль HR менеджера. Під час навчання учасники отримають навички та інструменти для побудови ефективної команди, навчаться формувати цілі та KPI для процесів рекрутингу та управління персоналом, мотивувати команду та оцінювати результати ефективності.

   
pageid = 22215
Структура програми

Курс «HR менеджмент в технологічних компаніях» стартує 20 січня 2022 року. Навчання допоможе менеджерам і власникам компаній побудувати ефективний HR напрямок та зрозуміти роль HR менеджера. Під час курсу учасники отримають навички та інструменти для побудови ефективної команди, навчаться формувати цілі та KPI для процесів рекрутингу та управління персоналом, мотивувати команду та оцінювати результати ефективності.

У зв’язку з тим, що програма англомовна і важливо не втратити наповнення курсу під час перекладу, опис курсу описано нижче англійською мовою.

В рамках курсу учасники розглянуть такі теми:

 • Управління людським капіталом в технологічних компаніях, тренди на ринку праці в STEM
 • Стратегічний та операційний менеджмент в технологічних компаніях, роль людського капіталу в побудові ефективного бізнесу
 • Стилі лідерства та управління командами в креативному середовищі.
 • Формування та розвиток команди.
 • Дистанційна робота та варіативність форм залучення талантів.
 • Пошук і залучення `правильних` фахівців інженерних та технічних професій
 • Адаптація та інтеграція персоналу
 • Оцінка результатів професійної діяльності
 • Мотивація та розвиток персоналу

Нагадуємо, що окрім курсу «HR менеджмент в технологічних компаніях», до Сертифікаційної програми Technology Management також входять наступні курси:

 1. Лідерство (18-20 листопада 2021)
 2. Фінансовий менеджмент (23-25 грудня 2021)
 3. Цифрові моделі в бізнесі  (3-5 лютого 2022)
 4. Стратегічний маркетинг (10-12 березня 2022)
 5. Архітектура програмного забезпечення для менеджера (8-10 квітня)

 

Сертифікаційна програма Technology Management

Контактна особа
Христина Горна
Менеджерка з навчання та розвитку
 • +380 67 672 5800
 • khorna@lvbs.com.ua